2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 20/156 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 3504 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2017 жылғы 30 қарашадағы "2018-2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңдарына, Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 15/173 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3497 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет сәйкесінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 692 593,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 843 525,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15 569,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 20 884,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 6 812 614,6 мың теңге;
2) шығындар – 9 719 484,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 123 638,8 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 162 855,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 216,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 150 530,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 150 530,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 162 855,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 39 216,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26 891,4 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 25.12.2018 № 29/246 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Облыстық бюджеттен 2018 жылға аудандық бюджетке 5 185 474,6 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені қаперге алынсын.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 30.11.2018 № 27/231 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдың бюджеттеріне 310 258,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінетіндігі ескерілсін, оның ішінде:

О районном бюджете на 2018 - 2020 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26 декабря 2017 года № 20/156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 9 января 2018 года № 3504.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 30 ноября 2017 года "О республиканском бюджете на 2018-2020 годы", решением Мангистауского областного маслихата от 13 декабря 2017 года №15/173 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3497), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 692 593,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 843 525,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 569,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20 884,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 812 614,6 тысяч тенге;
2) затраты – 9 719 484,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 123 638,8 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 162 855,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 216,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -150 530,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 150 530,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 162 855,0 тысяч тенге;
погашение займов - 39 216,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 26 891,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 25.12.2018 № 29/246 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Принять к сведению, что из областного бюджета на 2018 год в районный бюджет выделена субвенция в сумме 5 185 474,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 30.11.2018 № 27/231 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Учесть, что из районного бюджета на 2018 год в бюджеты села выделяется субвенция в сумме 310 258,0 тысяч тенге, в том числе:

Бейнеу ауылы – 275 659,0 мың теңге;
Боранқұл ауылы – 13 340,0 мың теңге;
Ақжігіт ауылы – 21 259,0 мың теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 30.11.2018 № 27/231 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Республикалық бюджеттен нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы бойынша 28354,0 мың теңге бөлінгені қаперге алынсын.
5. 2018 жылға арналған аудан бюджетіне келесідей көлемдерде кірістерді бөлу нормативтері анықталғаны ескерілсін:
1) төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 0 пайыз;
2) төлем көзiнен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3) төлем көзiнен салық салынатын шетелдiк азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 0 пайыз;
4) әлеуметтік салық – 0 пайыз.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 22.05.2018 № 23/195 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Аудан әкімдігінің резерві 2000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. Республикалық бюджеттерден келесідей ағымдағы нысаналы трансферттердің, нысаналы даму трансферттерінің және бюджеттік кредиттердің бөлінгені қаперге алынсын:
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге - 8 319,0 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 57 000,0 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс бойынша кеңесшілер мен ассистенттерді енгізуге – 4 090,0 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 22 965,0 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттерге – 162855,0 мың теңге;
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытудың бюджеттік бағдарламасы бойынша Боранқұл, Сарға, Төлеп, Есет және Бейнеу ауылдарында су тазарту имаратын және ауылішілік су құбырын салу – 1245723,0 мың теңге.
жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге - 269 136,0 мың теңге;
ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге - 19 907,0 мың теңге;

село Бейнеу - 275 659,0 тысяч тенге;
село Боранкуль - 13 340,0 тысяч тенге;
село Акжигит - 21 259,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 30.11.2018 № 27/231 (вводится в действие с 01.01.2018)
4. Принять к сведению, что из республиканского бюджета по Программе развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы выделена 28354,0 тысяч тенге.
5. Учесть, что определены нормативы распределения доходов в районный бюджет на 2018 год в следующих объемах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 0 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты – 0 процентов;
4) социальный налог – 0 процентов.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 22.05.2018 № 23/195 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Утвердить резерв акимата района в сумме 2000,0 тысяч тенге.
7. Принять к сведению, что из республиканского бюджета были выделены следующие текущие целевые трансферты, целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты:
на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и учителям за замещение на период обучения основного сотрудника – 8 319,0 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 57 000,0 тысяч тенге;
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения – 4 090,0 тысяч тенге;
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы – 22 965,0 тысяч тенге;
на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 162855,0 тысяч тенге;
по бюджетной программе развития системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах, строительство водоочистного сооружения и внутрисельского водопровода в селах Боранкуль, Сарга, Толеп, Есет и Бейнеу – 1245723,0 тысяч тенге;
на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования – 269 136,0 тысяч тенге;
на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования – 19 907,0 тысяч тенге;

облыстық бюджет есебінен жеке жұмыспен қамту агенттіктерінің қызметіне – 2831,0 мың теңге.
Ескерту. 7 - тармаққа өзгерістер енгізілді Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 22.05.2018 № 23/195 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.11.2018 № 27/231 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.12.2018 № 29/246 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8. 2015 жылғы 25 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
9. Қалалардың әкімшілік бағыныстағы аумақтарда орналаспаған, ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне, мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының медициналық және фармацевтика қызметкерлеріне, мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының қызметкерлеріне бір жолғы коммуналдық қызметтерді өтеуге және отын сатып алуға 12 100 теңге мөлшерінде құқық берілсін.
10. 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
11. 7 қосымшаға сәйкес 2018 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі белгіленсін.
12. 8 қосымшаға сәйкес 2018 жылға арналған әрбір қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
13. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
14. Осы шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Әбілшеевке жүктелсін.
15. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы М.Қырымқұлов
Аудандық мәслихат хатшысы А.Ұлұқбанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Бейнеу аудандық экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________Б.Б.Әзірханов
"26" желтоқсан 2017 жыл
Бейнеу аудандық мәслихатының
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 20/156 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет

из областного бюджета на услуги частного агентства занятости – 2831,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 22.05.2018 № 23/195 (вводится в действие с 01.01.2018); от 30.11.2018 № 27/231 (вводится в действие с 01.01.2018); от 25.12.2018 № 29/246 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. В соответствии с пунктам 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
9. Предоставить право на единовременное возмещение коммунальных услуг и приобретение топлива работникам государственных организаций образования, медицинским и фармацевтическим работникам государственных организций здравоохранения, работникам государственных организаций социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, работающим и проживающим в сельских населенных пунктах, не находящихся на территории административной подчиненности городов, в размере 12 100 тенге.
10. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6.
11. Утвердить перечень бюджетных программ на 2018 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета, согласно приложению 7.
12. Утвердить перечень бюджетных программ каждого района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2018 год, согласно приложению 8.
13. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
14. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района К.Абилшееву.
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии М.Кырымкулов
Секретарь районного маслихата А.Улукбанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Бейнеуский районный отдел экономики и финансов"
______________ Б.Б.Азирханов
"26" декабря 2017 год
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №20/156
Бюджет района на 2018 год

524 896,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
25 810,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25 810,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
219 723,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
219 723,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
125 749,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
125 749,0
Сам ауылдық округі әкімінің аппараты
20 331,0
Тұрыш ауылы әкімінің аппараты
17 654,0
Төлеп ауылы әкімінің аппараты
17 811,0
Сыңғырлау ауылы әкімінің аппараты
18 106,0
Есет ауылы әкімінің аппараты
18 282,0
Сарға ауылы әкімінің аппараты
19 628,0
Тәжен ауылы әкімінің аппараты
13 937,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 215,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 215,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21 751,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 751,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
42 439,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 439,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
26 170,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 170,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
17 215,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 215,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
44 824,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 824,0
02
Қорғаныс
7 577,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 577,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 601,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою

524 896,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
25 810,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
25 810,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
219 723,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
219 723,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
125 749,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
125 749,0
Аппарат акима Самского сельского округа
20 331,0
Аппарат акима села Турыш
17 654,0
Аппарат акима села Толеп
17 811,0
Аппарат акима села Сынгырлау
18 106,0
Аппарат акима села Есет
18 282,0
Аппарат акима села Сарга
19 628,0
Аппарат акима села Тажен
13 937,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 215,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 215,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21 751,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
21 751,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
42 439,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
42 439,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
26 170,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
26 170,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
17 215,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
17 215,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
44 824,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
44 824,0
02
Оборона
7 577,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 577,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 601,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)

976,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 679,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 679,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 679,0
04
Білім беру
5 774 943,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 455 680,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
791 432,0
003
Жалпы білім беру
4 571 729,0
006
Балаларға қосымша білім беру
92 519,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
84 380,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
84 380,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
217 019,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 128,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
130 582,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
18 331,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11 015,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
23 963,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
17 864,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
16 560,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1 304,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
551 439,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
551 172,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
104 235,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
42 910,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 901,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
59 013,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
219 600,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
40 501,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну

976,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 679,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 679,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 679,0
04
Образование
5 774 943,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 455 680,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
791 432,0
003
Общеобразовательное обучение
4 571 729,0
006
Дополнительное образование для детей
92 519,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
84 380,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
84 380,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
217 019,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
33 128,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
130 582,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
18 331,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 015,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
23 963,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
17 864,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
16 560,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1 304,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
551 439,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
551 172,0
004
Программа занятости
104 235,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
42 910,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 901,0
010
Государственная адресная социальная помощь
59 013,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
219 600,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
40 501,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10 000,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
10 000,0
3. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
0,0
Бюджеттік кредиттер
0,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0,0
4. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0,0
Қаржы активтерін сатып алу
0,0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0,0
5. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТІ)
0,0
6. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
0,0
Қарыздар түсімі
0,0
Қарыздарды өтеу
0,0
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0,0
Бейнеу аудандық мәслихатының
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 20/156 шешіміне 4 қосымша
2018 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 22.05.2018 № 23/195 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
Бейнеу аудандық мәслихатының
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 20/156 шешіміне 5 қосымша
2019 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10 000,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
10 000,0
3.ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
0,0
Бюджетные кредиты
0,0
Погашение бюджетных кредитов
0,0
4. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0,0
Приобретение финансовых активов
0,0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
5. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
0,0
6. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
0,0
Поступление займов
0,0
Погашение займов
0,0
Используемые остатки бюджетных средств
0,0
Приложение 4
к решению Бейнеуского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №20/156
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2018 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 22.05.2018 № 23/195 (вводится в действие с 01.01.2018).
Функциональная группа
Админстратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
467
Отдел строительства района (города областного значения)
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
Приложение 5
к решению Бейнеуского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №20/156
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2019 год
Функциональная группа
Админстратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
467
Отдел строительства района (города областного значения)
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
005
Развитие коммунального хозяйства
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство