О бюджете села Боранкул на 2018 - 2020 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 30 декабря 2017 года № 20/163. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 23 января 2018 года № 3518.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №20/156 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3504), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Боранкул на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 235,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 25 793,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 102,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступлениям трансфертов - 13 340,0 тысяч тенге;
2) затраты - 43 235,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 21.12.2018 № 29/238 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Принять к сведению, что из районного бюджета в бюджет села Боранкул на 2018 год выделена субвенция в сумме 13 340,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 21.12.2018 № 29/238 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района К.Абилшееву.

2018-2020 жылдарға арналған Боранқұл ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 желтоқсандағы № 20/163 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 қаңтарда № 3518 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №20/156 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3504 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Боранқұл ауылының бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 43 235,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 257 93,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 4 102,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 13 340,0 мың теңге;
2) шығындар – 43 235,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 21.12.2018 № 29/238 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен 2018 жылға Боранқұл ауылы бюджетіне 13 340,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені қаперге алынсын.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 21.12.2018 № 29/238 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Әбілшеевке жүктелсін.