О внесении изменений в постановление акимата Мангистауского района от 20 марта 2015 года №69 "О предоставлении помещений кандидатам для встречи с избирателями на договорной основе и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов"
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 22 февраля № 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 марта 2017 года № 3294
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Мангистауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауского района от 20 марта 2015 года №69 "О предоставлении помещений кандидатам для встречи с избирателями на договорной основе и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2663, опубликовано в газете "Жаңа өмір" №18-19 от 22 апреля 2015 года) следующие изменения:
приложения 1,2 указанного постановления изложить в новой редакции, согласно приложениям 1,2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мангистауского района" (А.Аккулов) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауского района Махмутова Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж.Айтуаров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Мангистауской
районной избирательной комиссии
Озган Саттар Турашевич
"22" 02 2017 год
Приложение 1
к постанавлению акимата Мангистауского района от "22" 02 2017 года
№63
Предоставляемые помещения для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов на территории Мангистауского района
Наименования сельских округов, сел
Места для встречи
Адрес, контактные телефоны
1
село Шетпе
Большой зал районного дома культуры
село Шетпе, Центральная площадь
8(72931) 21457
2
сельский округ Актобе
Уштаганский сельский дом культуры
село Уштаган
8(72959) 43851
3
сельский округ Онды
Ондинский сельский дом культуры
село Онды

Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 69 "Сайлаулар кезінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін кандидаттарға шарттық негізінде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 63 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 наурызда № 3294 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4 және 6 тармақтарына сәйкес Маңғыстау ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы №69 "Сайлаулар кезінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін кандидаттарға шарттық негізінде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2663 болып тіркелген, 2015 жылы 22 сәуірде №18-19 "Жаңа өмір" газетінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2 қосымшалары осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (А.Аққұлов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау ауданы әкімінің орынбасары Е.Махмутовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Айтуаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Маңғыстау аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
Озған Саттар Тұрашұлы
"22" 02 2017 жыл
Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы "22" 02 № 63 қаулысына 1 қосымша
Маңғыстау ауданының аумағында сайлаулар өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін кандидаттарға шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ауылдық округ, ауыл атаулары
Кездесу өткізілетін орын
Мекен-жайы, байланыс телефондары
1
Шетпе ауылы
Аудандық мәдениет үйінің үлкен залы
Шетпе ауылы, Орталық алаң
8(72931) 21457
2
Ақтөбе ауылдық округі
Ұштаған ауылдық мәдениет үйі
Ұштаған ауылы
8(72959) 43851
3
Онды ауылдық округі
Онды ауылдық мәдениет үйі
Онды ауылы

8(72931) 24734
4
село Жармыш
Жармышский сельский дом культуры
село Жармыш
8(72931) 27348
5
сельский округ Сайотес
Сайотесский сельский клуб
село Сайотес
8(72931) 45468
6
село Жынгылды
Жынгылдинский сельский дом культуры
село Жынгылды
8(72931) 24493
7
сельский округ Отпан
Тущыбекская основная средняя школа
село Тущыбек
8(72931) 28036
8
сельский округ Шайыр
Шайырский сельский дом культуры
село Шайыр
(872931) 27704
9
сельский округ Тущыкудык
Тущыкудукский сельский дом культуры
село Тущыкудук
8(72931) 41481
10
Шебирский сельский округ
Шебирский сельский клуб
село Шебир
8(72931) 41712
11
село Акшымырау
Акшымырауский сельский клуб
село Акшымырау
8(72931) 42587
12
село Кызан
Кызанский сельский дом культуры
село Кызан
8(72931) 42065
Приложение 2
к постанавлению
акимата Мангистауского района
от "22 " 02 2017 года
№63
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов на территории Мангистауского района
п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Шетпе
Информационные стенды на территории центрального рынка, муниципального торгового центра, у здании железнодорожного вокзала, автостанции, государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский технический колледж" Управления образования Мангистауской области, подставки бильбордов расположенные в микрорайоне Шетпе-1 и в микрорайоне Карашокы напротив ресторана "Салтанат"
2
сельский округ Сайотес, село Сайотес
Информационные стенды у здании железнодорожного вокзала, сельского спортивного комплекса и государственного учреждения "Начальная школа Боздак"
3
село Жынгылды
Информационные стенды у здании государственного учреждения "Средняя школа имени Е.Айшуакулы" и сельской почты
4
сельский округ Отпан,
село Тущыбек
Информационные стенды на территории государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауская областная противотуберкулезная санатория имени Е.Оразакова" Управления здравоохранения Мангистауской области
5
сельский округ Шайыр,
село Шайыр
Информационные стенды у здании государственного учреждения "Шайырская средняя школа" и сельского дома культуры
6
сельский округ Тущыкудык,
село Тущыкудук
Информационные стенды у здании государственного учреждения "Средняя школа имени С.Жангабылова"
7
Шебирский сельский округ, село Шебир
Информационные стенды у здании государственного учреждения "Средняя школа Каратобе"
8
село Кызан
Информационные стенды у здании производственного кооператива "Кызан" и государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад "Балауса"
9
село Акшымырау
Информационные стенды у здании товарищества с ограниченной ответственностью "Акшымырау" и сельского клуба
10
село Жармыш
Информационные стенды у здании производственного кооператива "Жармыш" и сельского дома культуры
11
сельский округ Актобе,
село Уштаган
Информационные стенды возле магазина "Ерсұлтан" на улице А.Утепбергенова
12
сельский округ Онды,
село Онды
Информационные стенды у здании производственного кооператива "Онды" и государственного учреждения "Ондинская средняя школа"

8(72931) 24734
4
Жармыш ауылы
Жармыш ауылдық мәдениет үйі
Жармыш ауылы
8(72931) 27348
5
Сайөтес ауылдық округі
Сайөтес ауылдық клубы
Сайөтес ауылы
8(72931) 45468
6
Жыңғылды ауылы
Жыңғылды ауылдық мәдениет үйі
Жыңғылды ауылы
8(72931) 24493
7
Отпан ауылдық округі
Тұщыбек негізгі орта мектебі
Тұщыбек ауылы
8(72931) 28036
8
Шайыр ауылдық округі
Шайыр ауылдық мәдениет үйі
Шайыр ауылы
(872931) 27704
9
Тұщықұдық ауылдық округі
Тұщықұдық ауылдық мәдениет үйі
Тұщықұдық ауылы
8(72931) 41481
10
Шебір ауылдық округі
Шебір ауылдық клубы
Шебір ауылы
8(72931) 41712
11
Ақшымырау ауылы
Ақшымырау ауылдық клубы
Ақшымырау ауылы
8(72931) 42587
12
Қызан ауылы
Қызан ауылдық мәдениет үйі
Қызан ауылы
8(72931) 42065
Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы "22 " 02 № 63 қаулысына 2 қосымша
Маңғыстау ауданының аумағында кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
р/с
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Шетпе ауылы
Орталық базар, муниципалдық сауда орталығы аумақтарындағы, теміржол вокзалы, автобекет, Маңғыстау облысы білім басқармасының "Маңғыстау техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараттарындағы ақпараттық стендтер, Шетпе-1 шағын ауданында және Қарашоқы шағын ауданында "Салтанат" мейрамханасына қарсы орналасқан бильбордтар тұғыры
2
Сайөтес ауылдық округі, Сайөтес ауылы
Теміржол вокзалы, ауылдық спорт кешені және "Боздақ бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараттарындағы ақпараттық стендтер
3
Жыңғылды ауылы
"Е.Айшуақұлы атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі және ауылдық пошта ғимараттарындағы ақпараттық стендтер
4
Отпан ауылдық округі, Тұшыбек ауылы
Маңғыстау облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық Е.Оразақов атындағы туберкулезге қарсы шипажай" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты аумағындағы ақпараттық стендтер
5
Шайыр ауылдық округі, Шайыр ауылы
"Шайыр орта мектебі" мемлекеттік мекемесі және ауылдық мәдениет үйі ғимараттарындағы ақпарттық стендтер
6
Тұщықұдық ауылдық округі, Тұщықұдық ауылы
"С.Жанғабылов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы ақпараттық стендтер
7
Шебір ауылдық округі, Шебір ауылы
"Қаратөбе орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы ақпараттық стендтер
8
Қызан ауылы
"Қызан" өндірістік кооперативі және "Балауса" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараттарындағы ақпараттық стендтер
9
Ақшымырау ауылы
"Ақшымырау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі және ауылдық клуб ғимараттарындағы ақпараттық стендтер
10
Жармыш ауылы
"Жармыш" өндірістік кооперативі және ауылдық мәдениет үйі ғимараттарындағы ақпараттық стендтер
11
Ақтөбе ауылдық округі, Ұштаған ауылы
А.Өтепбергенов көшесіндегі "Ерсұлтан" дүкені жанындағы ақпараттық стендтер
12
Онды ауылдық округі, Онды ауылы
"Онды" өндірістік кооперативі және "Онды орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараттарындағы ақпараттық стендтер