О внесении изменений в решение Мангистауского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 6/81 "О районном бюджете на 2017-2019 годы
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 15 августа 2017 года № 9/111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 сентября 2017 года № 3419
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 4 августа 2017 года №11/136 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 8 декабря 2016 года №6/65 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3410), Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №6/81 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3245, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 17 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 6 884 616,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5 519 221,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 47 416,5 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 20 551,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1 297 428,0 тысяч тенге;
2) затраты - 6 910 855,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 1 208,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 30 632,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 29 423,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 50 957,0 тысяч тенге, в
том числе:
приобретение финансовых активов - 50 957,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -52 447,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -
52 447,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 30 632,0 тысяч тенге;
погашение займов - 29 423,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 51 238,7 тысяч тенге.";
подпункт 3) пункта 3 изложить в новой редакции:

Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №6/81 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 тамыздағы № 9/111 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 қыркүйекте № 3419 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 4 тамыздағы №11/136 "Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 8 желтоқсандағы №6/65 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3410 болып тіркелген) сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №6/81 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3245 болып тіркелген, 2017 жылы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, тиісінше оның ішінде 2017 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 6 884 616,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 5 519 221,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 47 416,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 20 551,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 297 428,0 мың теңге;
2) шығындар - 6 910 855,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу -1 208,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 30 632,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 29 423,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо-50 957,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 50 957,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 52 447,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -
52 447,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 30 632,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 29 423,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -51 238,7 мың теңге.";
3 тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:

"3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных
граждан, не облагаемых у источника выплаты - 96,0 процентов;";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены в следующем объеме целевые трансферты и целевые текущие трансферты на развитие из областного бюджета:
110 000,0 тенге тысяч - на развитие водоснабжения;
96 001,0 тенге тысяч - на развитие строительство жилых домов;
71 285,0 тенге тысяч - на развитие системы инженерной-коммуникации;
107 949,0 тысяч тенге - на развитие транспортной инфраструктуры;
17 000,0 тысяч тенге - на развитие коммунального хозяйства;
19 831,0 тысяч тенге - на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского районного маслихата" (Калиев Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Мангистауского района (Кыланов Т.).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии С.Қапашұлы
Секретарь районного маслихата А.Сарбалаев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения
"Мангистауский районный отдел
экономики и финансов"
Ұзақбай Әсемгүл Жылқыбекқызы
15 августа 2017год
Приложение
к решению Мангистауского районного
маслихата от 15 августа 2017 года №9/111
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Класс
Под -класс
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
I.Доходы

"3) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы - 96,0 пайыз;";
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте мына көлемдерде облыстық бюджеттен дамуға арналған мақсатты трансферттер мен ағымдағы мақсатты трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін:
110 000,0 мың теңге - сумен қамтуды дамытуға;
96 001,0 мың теңге - тұрғын үй құрылысын дамытуға;
71 285,0 мың теңге - инженерлік-коммуникация жүйесін дамытуға;
107 949,0 мың теңге - көлік инфрақұрылымын дамытуға;
17 000,0 мың теңге - коммуналдық шаруашылығын дамытуға;
19 831,0 мың теңге- нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы аясында еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс шараларды іске асыруға.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау ауданының әкімінің орынбасарына (Т.Қылаңов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Қапашұлы
Аудандық мәслихат хатшысы А.Сарбалаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысының міндетін атқарушы
Ұзақбай Әсемгүл Жылқыбекқызы
15 тамыз 2017 жыл
Маңғыстау аудандық мәслихатының
2017 жылғы 15 тамыздағы
№9/111 шешіміне
қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Сомасы, мың теңге
I.Кірістер