О внесении изменений в решение акима села Шетпе от 12 июля 2016 года №561 "О наименовании улиц"
Решение акима села Шетпе Мангистауского района Мангистауской области от 6 ноября 2017 года № 488. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 ноября 2017 года № 3462
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и совместное решение и постановление Мангистауского областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 6/73 и постановление акимата Мангистауской области от 8 декабря 2016 года №367 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Мангистауского района", с учетом мнения населения села Шетпе, исполняющий обязанности акима села Шетпе РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима села Шетпе от 12 июля 2016 года № 561 "О наименовании улиц" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3125, опубликовано в газете "Жаңа өмір" от 17 августа 2016 года №39) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции, текст на государственном языке не изменяется:
"О присвоении наименований улицам";
в преамбулу и в пункт 1, 2 и 3 указанного решения на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется.
2. Заместителю акима села Шетпе (Ж.Отелгенов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима села Шетпе М.Муталлапов

Шетпе ауылы әкімінің 2016 жылғы 12 шілдедегі № 561 "Көшелерге атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Шетпе ауылы әкімінің 2017 жылғы 17 қарашадағы № 488 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қарашада № 3462 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 6/73 және Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 желтоқсандағы №367 "Маңғыстау ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" бірлескен шешімі мен қаулысына, Шетпе ауылы тұрғындарының пікірлерін ескере отырып, Шетпе ауылы әкімінің міндетін атқарушы
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шетпе ауылы әкімінің 2016 жылғы 12 шілдедегі № 561 "Көшелерге атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3125 болып тіркелген, 2016 жылғы 17 тамыздағы "Жаңа өмір" газетінде № 39 жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы орыс тілінде жаңа редакцияда жазылды, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді.
кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шетпе ауылы тұрғындарының пікірлерін ескере отырып және 2016 жылғы 6 мамырдағы Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Шетпе ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1 тармақта:
мемлекеттік тілде 1 абзац жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"1. Шетпе ауылының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"2. "Шетпе ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"3. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауыл әкімінің орынбасары Е.Қазанбаевқа жүктелсін.".
2. Шетпе ауылы әкімінің орынбасары (Ж.Өтелгенов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шетпе ауылы әкімінің
міндетін атқарушы М.Мүтәллапов