О признании утратившим силу решения Мангистауского районного маслихата от 24 апреля 2014 года № 17/147 "Об утверждении регламента Мангистауского районного маслихата"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области отот 29 ноября 2017 года №11/126. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 декабря 2017 года № 3488
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мангистауского районного маслихата от 24 апреля 2014 года №17/147 "Об утверждении регламента Мангистауского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2439, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 16 июня 2014 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского районного маслихата" (Калиев Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Қ.Манаш
Секретарь районного маслихата А.Сарбалаев

Маңғыстау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 cәуірдегі № 17/147 "Маңғыстау аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 қарашадағы № 11/126 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 желтоқсанда № 3488 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі №17/147 "Маңғыстау аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2439 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ.Манаш
Аудандық мәслихат хатшысы А.Сарбалаев