О внесении изменений в решение маслихата от 8 декабря 2016 года № 91 "Об областном бюджете Костанайской области на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 20 сентября 2017 года № 191. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 сентября 2017 года № 7220
В соответствии со статьями 106, 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 8 декабря 2016 года № 91 "Об областном бюджете Костанайской области на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6750, опубликовано 28 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 168663996,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4946206,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 709362,4 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16032,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 162992396,4 тысячи тенге;
2) затраты – 168433602,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10249774,9 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12661803,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2412028,1 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1641330,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 1641330,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11660710,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11660710,9 тысячи тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Установить лимит долга местного исполнительного органа Костанайской области на 31 декабря 2017 года в размере 33181465,5 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Н. Утеулин
Секретарь Костанайского
областного маслихата С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
______________________ Е. Спанов
20 сентября 2017 года. Е
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 сентября 2017 года
№ 191
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 91 "Қостанай облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2017 жылғы 20 қыркүйектегі № 191 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 қыркүйекте № 7220 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 108-баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 91 "Қостанай облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6750 тіркелген, 2016 жылғы 28 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 168663996,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4946206,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 709362,4 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 16032,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 162992396,4 мың теңге;
2) шығындар – 168433602,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 10249774,9 мың теңге, оның iшiнде
бюджеттік кредиттер – 12661803,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 2412028,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1641330,0 мың теңге, оның iшiнде қаржы активтерiн сатып алу – 1641330,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11660710,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11660710,9 мың теңге.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2017 жылғы 31 желтоқсанға Қостанай облысы жергілікті атқарушы органының борыш лимиті 33181465,5 мың теңге мөлшерінде белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Утеулин
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Е. Спанов
2017 жылғы 20 қыркүйек
Мәслихаттың
2017 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 191 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың

65901,0
287
Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, гражданской обороны, финансируемый из областного бюджета
65901,0
002
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
33890,0
003
Мероприятия гражданской обороны областного масштаба
8886,0
004
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
23125,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8265611,0
1
Правоохранительная деятельность
8265611,0
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
8265611,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
6084199,7
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
4956,0
006
Капитальные расходы государственного органа
1964454,3
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
49418,0
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
45952,0
015
Организация содержания служебных животных
55338,0
024
Проведение учений по действиям при угрозе и возникновении кризисной ситуации
3960,0
025
Обеспечение охраны общественного порядка во время проведения мероприятий международного значения
57333,0
04
Образование
14582259,9
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
3164106,8
261
Управление образования области
2190904,3
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1504859,3
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
587453,0
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
98592,0
271
Управление строительства области
35159,0
079
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
35159,0
285
Управление физической культуры и спорта области
619218,7
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
619218,7
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
318824,8
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
318824,8
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование

65901,0
287
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы уәкілетті органдардың аумақтық органы
65901,0
002
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің күрделі шығыстары
33890,0
003
Облыс ауқымындағы азаматтық қорғаныстың іс-шаралары
8886,0
004
Облыс ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
23125,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8265611,0
1
Құқық қорғау қызметi
8265611,0
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
8265611,0
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6084199,7
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
4956,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1964454,3
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
49418,0
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
45952,0
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
55338,0
024
Дағдарыстық жағдай қаупі төнген және туындаған кезде іс-қимылдар бойынша оқу-жаттығу жүргізу
3960,0
025
Халықаралық маңызы бар іс-шараларды өткізу уақытында қоғамдық тәртіпті сақтауды қамтамасыз ету
57333,0
04
Бiлiм беру
14582259,9
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
3164106,8
261
Облыстың білім басқармасы
2190904,3
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1504859,3
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
587453,0
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
98592,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
35159,0
079
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
35159,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
619218,7
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
619218,7
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
318824,8
008
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
318824,8
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру

3174670,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2166328,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
733554,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
926640,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
154794,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
302037,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
49303,0
261
Управление образования области
1008342,2
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
961915,2
037
Социальная реабилитация
46427,0
2
Социальная помощь
387975,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
387975,0
003
Социальная поддержка инвалидов
387975,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1567535,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1466147,2
06
9
256
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
134320,0
256
007
Капитальные расходы государственного органа
9881,6
256
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
23593,0
256
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5550,0
256
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
305098,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
682,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

3174670,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2166328,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
733554,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
926640,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
154794,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
302037,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49303,0
261
Облыстың білім басқармасы
1008342,2
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
961915,2
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46427,0
2
Әлеуметтiк көмек
387975,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
387975,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
387975,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1567535,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1466147,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134320,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9881,6
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
23593,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
5550,0
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
305098,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
682,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

328069,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2355,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
44218,0
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
23615,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10819,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
577946,6
263
Управление внутренней политики области
25030,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25030,0
270
Управление по инспекции труда области
76358,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
63178,0
003
Капитальные расходы государственного органа
13180,1
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12496201,2
1
Жилищное хозяйство
6527433,6
271
Управление строительства области
2304869,5
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1050458,8
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1254410,7
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
905269,0
047
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
905269,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3317295,1
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1091859,6
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2225435,5
2
Коммунальное хозяйство
5968767,6
271
Управление строительства области
387447,8
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

328069,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2355,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
44218,0
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23615,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10819,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
577946,6
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25030,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25030,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
76358,1
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63178,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13180,1
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12496201,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6527433,6
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2304869,5
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1050458,8
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1254410,7
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
905269,0
047
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
905269,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3317295,1
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1091859,6
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2225435,5
2
Коммуналдық шаруашылық
5968767,6
271
Облыстың құрылыс басқармасы
387447,8
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

639,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
1350,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4204,3
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
15008,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
2566071,7
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
6561234,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
130800,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
10017,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
963586,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
7527818,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5108668,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
72900,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
10352953,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1998135,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
518895,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
106419,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
31300,0
719
Управление ветеринарии области
284969,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
83624,0
003
Капитальные расходы государственного органа
9255,6
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения

639,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
1350,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4204,3
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
15008,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
2566071,7
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
6561234,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
130800,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
10017,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
963586,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
7527818,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5108668,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
72900,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
10352953,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1998135,0
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
518895,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
106419,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
31300,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
284969,1
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83624,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9255,6
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер

10303,0
021
Регулирование туристской деятельности
10303,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
200336,0
263
Управление внутренней политики области
120339,0
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
118132,0
005
Капитальные расходы государственного органа
2207,0
283
Управление по вопросам молодежной политики области
79997,0
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
30346,0
003
Капитальные расходы государственного органа
515,0
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
49136,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
584783,0
1
Топливо и энергетика
584783,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
584783,0
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
584783,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
21166499,0
1
Сельское хозяйство
19957410,0
255
Управление сельского хозяйства области
19721679,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
177074,0
002
Поддержка семеноводства
345662,0
003
Капитальные расходы государственного органа
667,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
1445,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4575,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
16059,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
4355382,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
7385034,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
139956,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1164,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
588005,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5848913,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

10303,0
021
Туристік қызметті реттеу
10303,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
200336,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
120339,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
118132,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2207,0
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
79997,0
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
30346,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
515,0
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
49136,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
584783,0
1
Отын және энергетика
584783,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
584783,0
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
584783,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
21166499,0
1
Ауыл шаруашылығы
19957410,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
19721679,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
177074,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
345662,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
667,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
1445,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4575,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
16059,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
4355382,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
7385034,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
139956,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
1164,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
588005,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5848913,0
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау