О внесении изменений в постановление акимата от 12 мая 2008 года № 286 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на участке под строительство объекта "Туристский супермаркет комплексного обслуживания туристского коттеджного городка" на территории Мичуринского сельского округа Костанайского района, режима и особых условий их хозяйственного использования"
Постановление акимата Костанайской области от 3 ноября 2017 года № 554. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 ноября 2017 года № 7341. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 03.08.2022 № 344 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 39 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, в целях приведения в соответствие с действующим законодательством акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 12 мая 2008 года № 286 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на участке под строительство объекта "Туристский супермаркет комплексного обслуживания туристского коттеджного городка" на территории Мичуринского сельского округа Костанайского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3637, опубликовано 18 июня 2008 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения:
заголовок постановления на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
абзац 1 пункта 1 на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
пункт 2 на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
в приложении к указанному постановлению:
заголовок на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
___________________ Г. Оспанбекова
3 ноября 2017 год
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент охраны общественного
здоровья Костанайской области
Комитета охраны общественного
здоровья Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
________________ О. Бекмагамбетов
3 ноября 2017 год

Әкімдіктің 2008 жылғы 12 мамырдағы № 286 "Қостанай ауданы Мичурин ауылдық округі аумағындағы "Туристік коттедж қалашығының кешенді қызмет көрсету туристік супермаркеті" объектісінің құрылысына арналған телімде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуі, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 3 қарашадағы № 554 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қарашада № 7341 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 03.08.2022 № 344 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39-бабына сәйкес, қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 12 мамырдағы № 286 "Қостанай ауданы Мичурин ауылдық округі аумағындағы "Туристік коттедж қалашығының кешенді қызмет көрсету туристік супермаркеті" объектісінің құрылысына арналған телімде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуі, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3637 болып тіркелген, 2008 жылғы 18 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
қаулының мемлекеттік тілдегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қостанай ауданы Мичурин ауылдық округі аумағындағы "Туристік коттедж қалашығының кешенді қызмет көрсету туристік супермаркеті" объектісінің құрылысына арналған учаскеде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы", орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
мемлекеттік тілдегі 1-тармақтың 1-абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданы Мичурин ауылдық округі аумағындағы "Туристік коттедж қалашығының кешенді қызмет көрсету туристік супермаркеті" объектісінің құрылысына арналған учаскеде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуі белгіленсін.", орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
мемлекеттік тілдегі 2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Қостанай ауданы Мичурин ауылдық округі аумағындағы "Туристік коттедж қалашығының кешенді қызмет көрсету туристік супермаркеті" объектісінің құрылысына арналған учаскеде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары қосымшаға сәйкес белгіленсін.", орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
көрсетілген қаулының қосымшасында:
мемлекеттік тілдегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қостанай ауданы Мичурин ауылдық округі аумағындағы "Туристік коттедж қалашығының кешенді қызмет көрсету туристік супермаркеті" объектісінің құрылысына арналған учаскеде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары", орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мұхамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су
ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі
Тобыл-Торғай бассейндік
инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Г. Оспанбекова
2017 жылғы 3 қараша
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Қоғамдық
денсаулық сақтау комитетінің
Қостанай облысы Қоғамдық
денсаулық сақтау департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ О. Бекмағамбетов