О признании утратившим силу постановление акимата города Костаная от 8 октября 2015 года № 2751 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел жилищной инспекции акимата города Костаная"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 19 мая 2017 года № 1469. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 июня 2017 года № 7102
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Костаная от 8 октября 2015 года № 2751 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел жилищной инспекции акимата города Костаная", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6004, опубликовано 3 декабря 2015 года в газете "Наш Костанай").
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Жакупов

Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қазандағы № 2751 "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 19 мамырдағы № 1469 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 маусымда № 7102 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына, "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" 2012 жылғы 29 қазандағы № 410 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қазандағы № 2751 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6004 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 желтоқсанда "Наш Костанай" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Жақыпов