О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 66 "О городском бюджете города Рудного на 2017-2019 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 20 октября 2017 года № 174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 октября 2017 года № 7273
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 66 "О городском бюджете города Рудного на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 6772, опубликованное 10 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 15416557,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12561019,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 42714,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 101191,4 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2711633,5 тысячи тенге;
2) затраты – 15648999,7 тысячи тенге;";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 139413,0 тысяч тенге;";
приложения 1, 2, 3, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата В. Мищенко
Секретарь городского маслихата В. Лощинин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Рудненский городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
________________________ З. Жигунова
20 октября 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 октября 2017 года
№ 174
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 66 "Рудный қаласының 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2017 жылғы 20 қазандағы № 174 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 қазанда № 7273 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 66 "Рудный қаласының 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6772 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 15416557,9 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 12561019,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42714,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 101191,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2711633,5 мың теңге;
2) шығындар – 15648999,7 мың теңге;";
4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -139413,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы В. Мищенко
Қалалық мәслихаттың хатшысы В. Лощинин
"КЕЛІСІЛДІ"
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ З. Жигунова
20 қазан 2017 жыл
Мәслихаттың
2017 жылғы 20 қазандағы
№ 174 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың