Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 30 марта 2017 года № 95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 мая 2017 года № 7030. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 11 февраля 2020 года № 301
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 11.02.2020 № 301 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной сессии А. Абишев
Секретарь маслихата С. Тасмаганбет
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта, автомобильных
дорог и жилищной инспекции акимата
города Аркалыка"
__________________________ М. Бейсенов
30 марта 2017 год
Приложение
к решению маслихата
от 30 марта 2017 года № 95
Нормы образования и накопления коммунальных отходов
Наименование категории объекта
Расчетная единица

Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 95 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 мамырда № 7030 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2020 жылғы 11 ақпандағы № 301 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 11.02.2020 № 301 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 19-1-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессиясының төрағасы А. Әбішев
Мәслихат хатшысы С. Тасмағанбет
"КЕЛІСІЛДІ"
"Арқалық қаласы әкімдігінің
тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар көлігі,
автомобиль жолдары және
тұрғын үй инспекциясы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысы
_______________________ М. Бейсенов
2017 жылғы 30 наурыз
Мәслихаттың
2017 жылғы 30 наурыздағы
№ 95 шешіміне қосымша
Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын обьектілер
Есептік бірлік