О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 19 мая 2017 года № 110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 июня 2017 года № 7097
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата:
1) от 9 апреля 2014 года №166 "Об утверждении Регламента Аркалыкского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4703, опубликовано 30 мая 2014 года в газете "Торгай");
2) от 28 мая 2015 года №248 "О внесении изменения в решение маслихата от 9 апреля 2014 года №166 "Об утверждении Регламента Аркалыкского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5667, опубликовано 26 июня 2015 года в газете "Торгай").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
очередной сессии
Н. Воронова
Секретарь маслихата С. Тасмаганбет

Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2017 жылғы 19 мамырдағы № 110 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 маусымда № 7097 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2014 жылғы 9 сәуірдегі №166 "Арқалық қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4703 тіркелген, 2014 жылғы 30 мамырда "Торғай" газетінде жарияланған);
2) 2015 жылғы 28 мамырдағы №248 "Мәслихаттың 2014 жылғы 9 сәуірдегі №166 "Арқалық қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5667 тіркелген, 2015 жылғы 26 маусымда "Торғай" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті
сессиясының төрайымы
Н. Воронова
Мәслихат хатшысы С. Тасмағанбет