Об установлении квоты рабочих мест на 2018 год для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 7 ноября 2017 года № 412. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 ноября 2017 года № 7318
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер квоты рабочих мест на 2018 год для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, в разрезе организаций согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Аркалыка.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 1 января 2018 года.
Аким города А. Балгарин
Приложение
к постановлению акимата
от 7 ноября 2017 года № 412
Размер квоты рабочих мест на 2018 год для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, в разрезе организаций
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников на предприятии, человек
Размер квоты в процентном выражении от списочной численности работников
Количество рабочих мест
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аркалыкская сельскохозяйственная опытная станция"

2018 жылға арналған ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 7 қарашадағы № 412 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қарашада № 7318 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2018 жылға арналған ұйымдар бөлінісінде ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Арқалық қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және өз әрекетін 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратады.
Қала әкімі А. Балғарин
Әкімдіктің
2017 жылғы 7 қарашадағы
№ 412 қаулысына қосымша
2018 жылға арналған ұйымдар бөлінісінде ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар атарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота мөлшері
№ р/с
Ұйымның атауы
Ұйымдағы жұмыскерлердің тізімдік саны, адам
Квота мөлшері жұмыскерлердің тізімдік санынан пайыздық көрсетілімде
Жұмыс орындарының саны
1.
"Арқалық ауыл шаруашылық тәжірибе станциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі