О бюджете села Родина города Аркалыка на 2018 - 2020 годы
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 21 декабря 2017 года № 150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 января 2018 года № 7462.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Родина города Аркалыка на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 16835,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3745,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 613,8 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12477,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 12477,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16835,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 06.12.2018 № 216 (вводится в действие с 01.01.2018)
2. Учесть, что в бюджете села Родина предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2018 год в сумме 12477,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной
сессии Аркалыкского городского маслихатаА. Бекентай
Секретарь Аркалыкского
городского маслихатаГ. Елтебаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
__________ А. Мухамбетжанова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата города Аркалыка"
_________________________ Н. Гайдаренко
СОГЛАСОВАНО
Аким села Родина города Аркалыка
__________________ Н. Шалдыбаев
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 150
Бюджет села Родина на 2018 год

Арқалық қаласы Родина ауылының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 150 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 7462 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 1-тармағына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арқалық қаласы Родина ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16835,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3745,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 613,8 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12477,0 мың тенге, оның ішінде субвенциялардың көлемі – 12477,0 мың теңге;
2) шығындар – 16835,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 06.12.2018 № 216 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Родина ауылының бюджетінде 2018 жылға арналған қала бюджетінен берілетін субвенциялардың көлемі 12477,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрайымыА. Бекентай
Арқалық қалалық
мәслихатының хатшысыГ. Елтебаева
КЕЛІСІЛДІ
"Арқалық қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ А. Мұхамбетжанова
КЕЛІСІЛДІ
"Арқалық қаласы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________________ Н. Гайдаренко
КЕЛІСІЛДІ
Арқалық қаласы Родина ауылының
әкімі
_________________ Н. Шалдыбаев
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 150 шешіміне 1-қосымша
Родина ауылының 2018 жылға арналған бюджетi