О признании утратившим силу решения маслихата от 13 февраля 2014 года № 195 "Об утверждении Регламента Лисаковского городского маслихата"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 28 апреля 2017 года № 114. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 мая 2017 года № 7032
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 13 февраля 2014 года № 195 "Об утверждении Регламента Лисаковского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4520, опубликовано 17 апреля 2014 года в газете "Лисаковская новь").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель VII сессии А. Демисенов
Секретарь городского маслихата Г. Жарылкасымова

Мәслихаттың 2014 жылғы 13 ақпандағы № 195 "Лисаков қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 114 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 мамырда № 7032 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 13 ақпандағы № 195 "Лисаков қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4520 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 17 сәуірде "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VII сессияның төрағасы А. Демисенов
Қалалық мәслихат хатшысы Г. Жарылқасымова