О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2018-2020 годы
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 22 декабря 2017 года № 195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 января 2018 года № 7470.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 2, статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 52572,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18382,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 112,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34078,7 тысяч тенге;
2) затраты – 52572,7 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 04.12.2018 № 290 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного (города областного значения) бюджета бюджету поселка Октябрьский составляет 10300,0 тысяч тенге.
2-1. Учесть, что в бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе:
на благоустройство парка в поселке Октябрьский в сумме 23000,0 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополенено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 26.04.2018 № 240 (вводится в действие с 01.01.2018).
2-2. Учесть, что в бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного (города областного значения) бюджета, в том числе:
на изготовление дорожных знаков в поселке Октябрьский в сумме 771,7 тысяча тенге;
на изготовление табличек с расписанием автобусных маршрутов 7,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополенено пунктом 2-2 в соответствии с решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 10.07.2018 № 259 (вводится в действие с 01.01.2018); в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 04.12.2018 № 290 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Учесть, что на 2018 год объем бюджетных изъятий из бюджета поселка Октябрьский в районный (города областного значения) бюджет установлен в сумме 0,0 тенге.

Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 195 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 7470 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексі 2-бабының 4-тармағына, 75-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) ) кірістер – 52572,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 18382,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 112,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 34078,7 мың теңге;
2) шығындар – 52572,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 04.12.2018 № 290 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен Октябрь кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 10300,0 мың теңге құрайтыны ескерілсін.
2-1. 2018 жылға арналған Лисаков қаласы Октябрь кентінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Октябрь кентінде саябақты абаттандыруға 23000,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 26.04.2018 № 240 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2-2. 2018 жылға арналған Лисаков қаласы Октябрь кентінің бюджетінде аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Октябрь кентінде жол белгілерін дайындауға 771,7 мың теңге сомасында;
автобус бағдарларының кестесімен тақтайшаларды дайындауға 7,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 2-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 10.07.2018 № 259 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 04.12.2018 № 290 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2018 жылға арналған Октябрь кентінің бюджетінен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 0,0 теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.