О бюджете Амангельдинского сельского округа Амангельдинского района на 2018 - 2020 годы
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 21 декабря 2017 года № 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 января 2018 года № 7467.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 286881,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14946,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 209,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 271726,0 тысяч тенге;
2) затраты – 286881,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 28.02.2018 № 195 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете Амангельдинского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме – 171726,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Амангельдинского сельского округа на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на средний ремонт четырех улиц села Амангельды – 78000,0 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель
внеочередной сессии Н. Абдигали
Секретарь
районного маслихата К. Кеделбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Амангельдинского сельского округа
Амангельдинского района
_______________________ Б. Тулегенов
21 декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель коммунального государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
Амангельдинского района"
_______________________ М.Сакетов
21 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 180
Бюджет Амангельдинского сельского округа Амангельдинского района на 2018 год

Амангелді ауданының Амангелді ауылдық округінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 180 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 7467 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді ауылдық округінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 286881,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 14946,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 209,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 271726,0 мың теңге;
2) шығындар – 286881,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 28.02.2018 № 195 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 171726,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2018 жылға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Амангелді ауылының төрт көшесін орташа жөндеуге – 78000,0 мың теңге сомасында.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия
төрағасы Н. Әбдіғали
Аудандық мәслихат
Хатшысы Қ. Кеделбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Амангелді ауданы Амангелді ауылдық
округінің әкімі
_____________________ Б. Тулегенов
2017 жылғы 21 желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Амангелді ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________________ М. Сакетов
2017 жылғы 21 желтоқсан
Мәслихаттың 2017 жылғы
21 желтоқсандағы № 180
шешіміне 1-қосымша
Амангелді ауданының Амангелді ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті