О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 5 апреля 2017 года № 110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 апреля 2017 года № 7008
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу, следующие решения маслихата:
от 14 февраля 2014 года № 130 "О регламенте Аулиекольского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4515, опубликовано 3 апреля 2014 года в газете "Әулиекөл");
от 1 августа 2014 года № 186 "О внесении изменения в решение маслихата от 14 февраля 2014 года № 130 "О регламенте Аулиекольского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5054, опубликовано 11 сентября 2014 года в газете "Әулиекөл").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель пятой сессии С. Максютова
Секретарь районого маслихата Д. Койшибаев

Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 5 сәуірдегі № 110 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 сәуірде № 7008 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың келесі:
"Әулиекөл аудандық мәслихатының регламенті туралы" 2014 жылғы 14 ақпандағы № 130 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4515 тіркелген, 2014 жылғы 3 сәуірде "Әулиекөл" газетінде жарияланған);
"Мәслихаттың 2014 жылғы 14 ақпандағы № 130 "Әулиекөл аудандық мәслихатының регламенті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2014 жылғы 1 тамыздағы № 186 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5054 тіркелген, 2014 жылғы 11 қыркүйекте "Әулиекөл" газетінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесінші сессияның төрайымы С. Максютова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев