О бюджетах села, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2018-2020 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 21 декабря 2017 года № 163. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 января 2018 года № 7456.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Аулиеколь на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 216 604,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 55 732,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 268,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 160 604,3 тысячи тенге;
2) затраты – 216 604,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 23.11.2018 № 238 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 1199,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
1) средний ремонт участка автомобильной дороги улицы Баймагамбетова села Аулиеколь, в границах от улицы С. Карабалуан батыра до конца улицы Баймагамбетова, общей протяженностью – 2,6 километр в сумме 38 458,6 тысяч тенге;
2) средний ремонт участка автомобильной дороги улицы С. Карабалуан батыра села Аулиеколь, в границах от улицы Озерная до улицы Астана, общей протяженностью – 2 километр в сумме 28 490,6 тысяч тенге;
3) средний ремонт автомобильной дороги улицы Султана Еркембаева в границах улицы Байтурсынова – трассы М-36 в селе Аулиеколь в сумме 53 879,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 27.09.2018 № 231 (вводится в действие с 01.01.2018); от 23.11.2018 № 238 (вводится в действие с 01.01.2018).
3-1. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь на 2018 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из районного бюджета на средний ремонт внутрипоселковых дорог в сумме 38 576,2 тысячи тенге.

Әулиекөл ауданының ауыл, кент, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 163 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 7456 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әулиекөл ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 216 604,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 55 732, 0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 268,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 160 604,3 мың теңге;
2) шығындар – 216 604,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 23.11.2018 № 238 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған Әулиекөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 1199,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2018 жылға арналған Әулиекөл ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
1) Әулиекөл ауылының С. Қарабалуан батыр көшесінен Баймағамбетов көшесінің соңына дейінгі шекараларда, жалпы арақашықтығы - 2,6 шақырым Баймағамбетов көшесі автомобиль жолы учаскесінің орташа жөндеуі 38 458,6 мың теңге сомасында;
2) Әулиекөл ауылының Озерная көшесінен Астана көшесіне дейінгі шекараларда, жалпы арақашықтығы - 2 шақырым С. Қарабалуан көшесі автомобиль жолы учаскесінің орташа жөндеуі 28 490,6 мың теңге сомасында;
3) Әулиекөл ауылының Сұлтан Еркембаев көшесінің автомобиль жолының, Байтұрсынов көшесі- М-36 тас жолы шекараларындағы орташа жөндеуі 53 879,9 мың теңге сомасында.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 27.09.2018 № 231 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 23.11.2018 № 238 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3-1. 2018 жылға арналған Әулиекөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен кенттер ішіндегі жолдардың орташа жөндеуіне 38 576,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 27.09.2018 № 231 (вводится в действие с 01.01.2018); в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 23.11.2018 № 238 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Утвердить бюджет поселка Кушмурун на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 31067,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17187,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 430,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13450,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31067,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
5. Учесть, что в бюджете поселка Кушмурун предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 13450,0 тысяч тенге.
6. Утвердить бюджет Аманкарагайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 36910,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23753,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 40,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13117,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36 910,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
7. Учесть, что в бюджете Аманкарагайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 13117,0 тысяч тенге.
8. Утвердить бюджет Диевского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 233,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 690,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 57,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 486,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14 233,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Ескерту. Шешіш 3-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 27.09.2018 № 231 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 23.11.2018 № 238 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Құсмұрын кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31067,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 17187,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 430,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13450,0 мың теңге;
2) шығындар –31067,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
5. 2018 жылға арналған Құсмұрын кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13450,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
6. Аманқарағай ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36910,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 23753, 0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 40,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13117,0 мың теңге;
2) шығындар – 36910,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
7. 2018 жылға арналған Аманқарағай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13117,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
8. Диев ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 233,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 690, 0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 57,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 8 486,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 233,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 23.11.2018 № 238 (вводится в действие с 01.01.2018).
8-1. Учесть, что в бюджете Диевского сельского округа на 2018 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из районного бюджета на содержание вновь вводимой штатной единицы в сумме 301,0 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 23.11.2018 № 238 (вводится в действие с 01.01.2018).
9. Учесть, что в бюджете Диевского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 8185,0 тысяч тенге.
10. Утвердить бюджет Новонежинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 17216,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6622,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 66,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10528,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17216,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
11. Учесть, что в бюджете Новонежинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 10528,0 тысяч тенге.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной
сессии, секретарь
районного маслихата
Д. Койшибаев
СОГЛАСОВАНО
Аким села Аулиеколь
Аулиекольского района
Костанайской области
__________ Д. Тлемисов
СОГЛАСОВАНО
Аким Аманкарагайского
сельского округа
Аулиекольского района
Костанайской области
__________ Ю. Итемгенов
СОГЛАСОВАНО
Аким Диевского
сельского округа
Аулиекольского района
Костанайской области
_________ Ж. Алтынсарин
СОГЛАСОВАНО
Аким поселка Кушмурун
Аулиекольского района
Костанайской области
____________ А. Абжанов
СОГЛАСОВАНО
Аким Новонежинского
сельского округа
Аулиекольского района
Костанайской области
_____________ Д. Искаков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Аулиекольского района"
__________________ Т. Печникова
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 163
Бюджет села Аулиеколь Аулиекольского района на 2018 год

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 23.11.2018 № 238 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
8-1. 2018 жылға арналған Диев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен жаңадан енгізілетін штат бірлігін ұстауға 301,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешіш 8-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 23.11.2018 № 238 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2018 жылға арналған Диев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 8185,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
10. Новонежин ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14, және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17216,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6622,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 66,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10528,0 мың теңге;
2) шығындар – 17216,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
11. 2018 жылға арналған Новонежин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 10528,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
12. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
Д. Қойшыбаев
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай облысы Әулиекөл
ауданының Әулиекөл ауылының
әкімі
_________________ Д. Тлемисов
КЕЛІСІЛДІ
Костанай облысы Әулиекөл
aуданының Аманқарағай
ауылдық округінің әкімі
_____________ Ю. Итемгенов
КЕЛІСІЛДІ
Костанай облысы Әулиекөл
ауданының Диев ауылдық
округінің әкімі
___________ Ж. Алтынсарин
КЕЛІСІЛДІ
Костанай облысы Әулиекөл
ауданының Құсмұрын кенті әкімі
__________________ А. Абжанов
КЕЛІСІЛДІ
Костанай облысы Әулиекөл
ауданының Новонежин ауылдық
округінің әкімі
__________________ Д. Искаков
КЕЛІСІЛДІ
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Т. Печникова
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 163 шешіміне 1-қосымша
Әулиекөл ауданының Әулиекөл ауылының 2018 жылға арналған бюджеті