О признании утратившим силу решения Денисовского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 16 "Об утверждении регламента Денисовского районного маслихата"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 28 апреля 2017 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 мая 2017 года № 7046
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 28 февраля 2014 года № 16 "Об утверждении регламента Денисовского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4536, опубликовано 1 мая 2014 года в газете "Наше время").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной шестой
сессии районного маслихата П. Осипенко
Секретарь Денисовского
районного маслихата А. Мурзабаев

Денисов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 16 "Денисов аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 103 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 мамырда № 7046 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 16 "Денисов аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4536 болып тіркелген, 2014 жылғы 1 мамырдағы "Наше время" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
алтыншы сессиясының төрағасы П. Осипенко
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы А. Мұрзабаев