О внесении изменения в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 61 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 18 мая 2017 года № 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 июня 2017 года № 7076
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 61 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6773, опубликован 13 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2782354,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 191970,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7587,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7200,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2575597,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2966765,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3792,0 тысячи тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 3015,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -188203,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 188203,0 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии К. Ордабаев
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата С. Нургазин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Джангельдинского района"
______________________ Е. Биржикенов

Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 61 "Жангелдин ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2017 жылғы 18 мамырдағы № 92 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 маусымда № 7076 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 61 "Жангелдин ауданының 2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6773 тіркелген, 2017 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2782354,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 191970,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7587,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7200,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2575597,5 мың теңге;
2) шығындар – 2966765,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3792,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3015,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -188203,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 188203,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Ордабаев
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы С. Нургазин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ Е. Биржикенов