О признании утратившим силу решения маслихата от 19 марта 2014 года № 209 "Об утверждении Регламента Житикаринского районного маслихата"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 1 августа 2017 года № 129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 августа 2017 года № 7159
В соответствии со статьей 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 19 марта 2014 года № 209 "Об утверждении Регламента Житикаринского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4653, опубликовано 15 мая 2014 года в газете "Житикаринские новости").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е. Колядина
Секретарь Житикаринского
районного маслихата А. Кабиев

Мәслихаттың 2014 жылғы 19 наурыздағы № 209 "Жітіқара аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2017 жылғы 1 тамыздағы № 129 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 тамызда № 7159 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 50-бабының 2-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 19 наурыздағы № 209 "Жітіқара аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 4653, 2014 жылғы 15 мамырдағы "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Е. Колядина
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы А. Кабиев