О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 76 "О бюджете Житикаринского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 18 августа 2017 года № 134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 сентября 2017 года № 7190
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 76 "О бюджете Житикаринского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6775, опубликовано 19 января 2017 года в газете "Авангард") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1) доходы – 3665288,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1822552 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 6011 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 70732 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1765993,9 тысячи тенге;
затраты – 3827296,3 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 37928,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 277140 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 239211,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -199935,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 199935,7 тысяч тенге.
в пункте 5 подпункты 3), 6), 17) и 18) изложить в новой редакции:
"3) 3704 тысячи тенге – на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов;";
"6) 84819,4 тысяч тенге – на текущий ремонт участка автомобильной дороги маршрутным способом "Подъезд к селу Дзержинское";";
"17) 23184 тысячи тенге – на средний ремонт участка автомобильной дороги "Подъезд к селу Шевченковка" от 0 до 7 километра;
18) 19707,8 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильной дороги "Подъезд к селу Станционное" от 0 до 2 километра;";
пункт 5 дополнить подпунктами 20) и 21) следующего содержания:
"20) 2016,7 тысяч тенге – на текущий ремонт автомобильной дороги "Подъезд к селу Станционное";
21) 1130 тысяч тенге – на текущий ремонт маршрутным способом автомобильной дороги "Подъезд к селу Шевченковка" от 10 до 26 километра.".
в пункте 6 подпункты 3) и 5) изложить в новой редакции:
"3) 2758 тысяч тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу";";
"5) 14944 тысячи тенге – на развитие рынка труда;".
пункт 9-1 изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 76 "Жітіқара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2017 жылғы 18 тамыздағы № 134 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қыркүйекте № 7190 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 76 "Жітіқара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6775 тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтарда "Авангард" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 3665288,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1822552 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6011 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 70732 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 1765993,9 мың теңге;
2) шығындар – 3827296,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 37928,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 277140 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 239211,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -199935,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 199935,7 мың теңге.
5-тармақтағы 3), 6), 17) және 18) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"3) қоныс аударушылар және оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығыстарды өтеуге – 3704 мың теңге;";
"6) "Дзержинский ауылына кіреберіс" автомобиль жолының учаскесін маршруттық тәсілмен ағымдағы жөндеуге – 84819,4 мың теңге";";
"17) 0-ден 7 километрге дейін "Шевченковка ауылына кіреберіс" автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге – 23184 мың теңге;
18) 0-ден 2 километрге дейін "Станция ауылына кіреберіс" автомобиль жолын орташа жөндеуге – 19707,8 мың теңге;";
5-тармақ мынадай мазмұндағы 20) және 21) тармақшалармен толықтырылсын:
"20) "Станция ауылына кіреберіс" автомобиль жолын ағымдағы жөндеуге – 2016,7 мың теңге;
21) 10-нан 26 километрге дейін "Шевченковка ауылына кіреберіс" автомобиль жолын маршруттық тәсілмен ағымдағы жөндеуге – 1130 мың теңге.".
6-тармақтағы 3) және 5) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"3) "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге – 2758 мың теңге";";
"5) еңбек нарығын дамытуға – 14944 мың теңге;".
9-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"9-1. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами, городами районного значения в сумме 40309 тысяч тенге, согласно приложению 6.".
приложения 1, 2, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Р. Шукманова
Секретарь Житикаринского
районного маслихата А. Кабиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Житикаринского района"
_______________ Г. Баймухамбетова
18 августа 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 августа 2017 года
№ 134
Приложение 1
к решению маслихата

"9-1. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдар, кенттер, ауылдық округтер, аудандық маңызы бар қалалар арасында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің 40309 мың теңге сомасында бөлінуі көзделгені 6-қосымшаға сәйкес ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5 және 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрайымы Р. Шукманова
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы А. Кабиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ Г. Баймухамбетова
2017 жылғы 18 тамыз
Мәслихаттың
2017 жылғы 18 тамыздағы
№ 134 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың