О признании утратившим силу решения маслихата от 19 марта 2014 года № 184 "Об утверждении Регламента Камыстинского районного маслихата"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 27 апреля 2017 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 мая 2017 года № 7021
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 19 марта 2014 года № 184 "Об утверждении Регламента Камыстинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4634, опубликовано 14 мая 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Оркашбаев
Секретарь Камыстинского
районого маслихата С. Кстаубаева

Мәслихаттың 2014 жылғы 19 наурыздағы № 184 "Қамысты аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2017 жылғы 27 сәуірдегі № 93 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 мамырда № 7021 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 19 наурыздағы № 184 "Қамысты аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4634 тіркелген, 2014 жылғы 14 мамырда "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Орқашбаев
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы С. Қыстаубаева