О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 63 "О районном бюджете Камыстинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 14 августа 2017 года № 111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 августа 2017 года № 7177
В соответствии со статьей 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 63 "О районном бюджете Камыстинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6782, опубликовано 12 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2289200,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 685559,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8074,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1312,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1594255,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2440154,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3598,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13614,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10016,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -154552,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 154552,0 тысячи тенге.";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Н. Досмухамбетова
Секретарь Камыстинского
районного маслихата
С. Кстаубаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Камыстинского района"
________________ К. Нуржанова
Приложение 1
к решению маслихата
от 14 августа 2017 года № 111
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2016 года № 63
Бюджет Камыстинского района на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 63 "Қамысты ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2017 жылғы 14 тамыздағы № 111 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 тамызда № 7177 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109–баптарына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 63 "Қамысты ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6782 тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2289200,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 685559,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8074,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1312,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1594255,0 мың теңге;
2) шығындар – 2440154,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3598,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13614,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10016,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -154552,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 154552,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 –қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Н. Досмұхамбетова
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Қыстаубаева
КЕЛІСІЛДІ
"Қамысты ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ К. Нұржанова
Мәслихаттың
2017 жылғы 14 тамыздағы
№ 111 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 63 шешіміне 1-қосымша
Қамысты ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Село Алтынсарино
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Село Дружба
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
Жайылминский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее, общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов

014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елді- мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Алтынсарин ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Дружба ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді - мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Жайылма ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елді- мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру