О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 94 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 1 марта 2017 года № 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 марта 2017 года № 6912
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 94 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6785, опубликовано 12 января 2017 года в районной газете "Айна") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3888308,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 989608,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям –11189,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4365,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2883146,1 тысяч тенге;
2) затраты – 3943920,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19700,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44246,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24546,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -75312,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 75312,3 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрен возврат целевых трансфертов из бюджета района в сумме 11086,7 тысяч тенге:
в том числе возврат трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 10621,4 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 41,4 тысяч тенге, и из Национального фонда Республики Казахстан 423,9 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения дополнить подпунктами 9), 10), 11) следующего содержания:
"9) на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
10) на средний ремонт участка автомобильной дороги районного значения "Ворошиловка-Белоглинка-Святославка" 0-21 км;

Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 94 "Қарабалық ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2017 жылғы 1 наурыздағы № 109 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 наурызда № 6912 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 106 бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 94 "Қарабалық ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6785 тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3888308,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 989608,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11189,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 4365,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2883146,1 мың теңге;
2) шығындар – 3943920,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 19700,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 44246,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 24546,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -75312,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –75312,3 мың теңге.";
3-1–тармағы мынадай мазмұнмен толықтырылсын:
"3-1. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 11086,7 мың теңге сомасында қайтаруы қарастырылғаны ескерілсін:
оның ішінде, республикалық бюджеттен бөлінген 10621,4 мың теңге сомасында, облыстық бюджеттен 41,4 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан 423,9 мың теңге трансферттер қайтаруы есепке алынсын.";
көрсетілген шешімнің 7 тармағы 9), 10), 11) тармақшаларымен мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"9) нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған бағдарламасы аясында мобильді орталықтарда оқытуды қос алғанда, еңбек нарығында кәсіптер мен дағдыларға жұмыс кадрларын қысқа мерзімді кәсіптік оқуға;
10) аудандық маңызы бар 0-21 шақырым "Ворошилов-Белоглин-Святослав" автомобиль жолдары учаскесін орта деңгейде жөндеу жұмыстарына;