О бюджетах поселка Карабалык и Кустанайского сельского округа Карабалыкского района на 2018-2020 годы
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28 декабря 2017 года № 208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 января 2018 года № 7481.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 182 756,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 58 765,2 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 35,8 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 123 955,0 тысяч тенге;
2) затраты – 182 756,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 19.07.2018 № 276 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете поселка Карабалык предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 115 842,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Кустанайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 084,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 613,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 10 471,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 084,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете Кустанайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 10 471,0 тысяч тенге.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель очередной восьмой сессии М. Тукпатуллина
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
Карабалыкского района"
___________________ М. Шайхинов
28 декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности акима
поселка Карабалык Карабалыкского
района Костанайской области
_____________________ Б. Касымов
28 декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Кустанайского сельского
округа Карабалыкского района
Костанайской области
________________ К. Нуркешев
28 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 декабря 2017 года № 208
Бюджет поселка Карабалык на 2018 год

Қарабалық ауданы Қарабалық кентінің және Қостанай ауылдық оругінің 2018–2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 208 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қаңтарда № 7481 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 182 756,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 58 765,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 35,8 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 123 955,0 мың теңге;
2) шығындар – 182 756,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 19.07.2018 № 276 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі)
2. 2018 жылға арналған Қарабалық кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 115 842,0 мың теңге көзделгені ескерілсін.
3. Қостанай ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 084,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 613,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10 471,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 084,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
4. 2018 жылға арналған Қостанай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 10 471,0 мың теңге көзделгені ескерілсін.
5. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сегізінші сессия төрайымы М. Тукпатуллина
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ М. Шайхинов
28 желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы
Қарабалық ауданы
Қарабалық кенті әкімінің
міндетін атқарушы
____________ Б. Касымов
28 желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы
Қарабалық ауданы
Қостанай ауылдық округінің әкімі
__________________ К. Нуркешев
28 желтоқсан 2017 жыл
Мәслихаттың
2017 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 208 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған Қарабалық кентінің бюджеті