О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 72 "О районном бюджете Карасуского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 30 ноября 2017 года № 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 декабря 2017 года № 7379
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 72 "О районном бюджете Карасуского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6788, опубликовано 11 января 2017 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 575 929,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 067 047,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 413,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 540,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 489 929,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 752 254,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12 397,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 27 163,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 766,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 188 722,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 188 722,5 тысячи тенге.";
подпункт 1) пункта 3 исключить;
дополнить указанное решение пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии В. Журжа
Секретарь Карасуского
районного маслихата С. Казиев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ А. Шевченко
30 ноября 2017 года
Приложение № 1
к решению маслихата
от 30 ноября 2017 года № 170
Приложение № 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2016 года № 72
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 72 "Қарасу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 170 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 желтоқсанда № 7379 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 72 "Қарасу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6788 тіркелген, 2017 жылғы 11 қаңтарда "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістермен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2017 -2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 575 929,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 067 047,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10 413,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8540,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 489 929,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 752 254,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 12 397,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 27 163, 5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 14 766,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– - 188 722,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 188 722,5 мың теңге.";
3-тармағының 1) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2017 жылға арналған аудандық бюджетінде жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы В. Журжа
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы С. Қазиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарасу ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндет атқарушысы
_________________ А. Шевченко
2017 жылғы 30 қараша
Мәслихаттың
2017 жылғы 30қарашадағы
№ 170 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 21желтоқсандағы
№ 72 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер