О бюджетах Железнодорожного сельского округа, села Карасу, села Октябрьское Карасуского района на 2018-2020 годы
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 21 декабря 2017 года № 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 января 2018 года № 7463.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Железнодорожного сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 21137,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5550,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15587,5 тысяч тенге;
2) затраты – 21137,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 11.10.2018 № 266 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете Железнодорожного сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 14452,0 тысячи тенге.
3. Утвердить бюджет села Карасу на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 344595,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17636,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 121,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 326838,4 тысячи тенге;
2) затраты – 344595,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 11.10.2018 № 266 (вводится в действие с 01.01.2018).

2018-2020 жылдарға арналған Қарасу ауданының Железнодорожный ауылдық округінің, Қарасу ауылының, Октябрь ауылының бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 181 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 7463 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железнодорожный ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21137,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5550,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15587,5 мың теңге;
2) шығындар – 21137,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 11.10.2018 № 266 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған Железнодорожный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 14452,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Қарасу ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 344595,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 17636,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 121,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 326838,4 мың теңге;
2) шығындар – 344595,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 11.10.2018 № 266 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Учесть, что в бюджете села Карасу предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 95650,0 тысяч тенге.
5. Учесть, что в бюджете села Карасу на 2018 год предусмотрен целевой текущий трансферт из областного бюджета в сумме 231188,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 11.10.2018 № 266 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Утвердить бюджет села Октябрьское на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 69409,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8181,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 61219,0 тысяч тенге;
2) затраты – 69409,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 11.10.2018 № 266 (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Учесть, что в бюджете села Октябрьское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 61219,0 тысяч тенге.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии К. Муканов
Секретарь Карасуского
районного маслихата
С. Казиев
СОГЛАСОВАНО
Аким Железнодорожного
сельского округа Карасуского
района Костанайской области
_______________ Н. Карашев
СОГЛАСОВАНО
Аким села Карасу Карасуского
района Костанайской области
_______________ С. Магзумов
СОГЛАСОВАНО
Аким села Октябрьское Карасуского
района Костанайской области
_______________ С. Бустеков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ Р.Нургалиев
Приложение № 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 181
Бюджет Железнодорожного сельского округа на 2018 год

4. 2018 жылға арналған Қарасу ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 95650,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. 2018 жылға арналған Қарасу ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт көлемі 231188,4 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 11.10.2018 № 266 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Октябрь ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69409,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 8181,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 61219,0 мың теңге;
2) шығындар – 69409,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 11.10.2018 № 266 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2018 жылға арналған Октябрь ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 61219,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
8. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Қ. Мұқанов
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай облысы Қарасу ауданы
Железнодорожный ауылдық
округінің әкімі
__________________ Н. Қарашев
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай облысы Қарасу ауданы
Қарасу ауылының әкімі
_________________ С. Магзумов
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай облысы Қарасу ауданы
Октябрь ауылының әкімі
__________________ С. Бустеков
КЕЛІСІЛДІ
"Қарасу ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ Р. Нұрғалиев
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 181 шешіміне 1-қосымша
Железнодорожный ауылдық округінің 2018 жылға арналған аудандық бюджеті