О признании утратившим силу решения маслихата от 23 декабря 2015 года № 358 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат Костанайского районного маслихата"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 24 февраля 2017 года № 111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 марта 2017 года № 6867
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 23 декабря 2015 года № 358 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат Костанайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6156, опубликовано 4 февраля 2016 года в газете "Арна").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата
А. Кириченко
Секретарь Костанайского
районного маслихата
Б. Копжасаров

Мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 358 "Қостанай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 24 ақпандағы № 111 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 наурызда № 6867 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 358 "Қостанай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6156 тіркелген, 2016 жылғы 4 ақпанда "Арна" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы
А. Кириченко
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Копжасаров