О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 87 "О районном бюджете Костанайского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 5 мая 2017 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 мая 2017 года № 7059
В соответствии со статьями 106, 109, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 87 "О районном бюджете Костанайского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6790, опубликовано 18 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 7301035,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3455638,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 7600,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 118436,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3719361,4 тысячи тенге;
2) затраты - 8519189,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -8236,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 91901,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов - 100137,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1209917,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1209917,3 тысячи тенге.";
пункт 24 указанного решения изложить в новой редакции:
"24. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда в сумме 348713,8 тысячи тенге, в том числе из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 274960,0 тысяч тенге, за счет средств из областного бюджета в сумме 73753,8 тысячи тенге.";
пункт 28 указанного решения изложить в новой редакции:
"28. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на водоснабжение села Надеждинка Костанайского района в сумме 7800,0 тысяч тенге.";
пункт 30-4 указанного решения исключить;
дополнить указанное решение пунктами 30-10, 30-11, 30-12 следующего содержания:

Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 87 "Қостанай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 5 мамырдағы № 133 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 мамырда № 7059 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109, 111-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 87 "Қостанай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6790 тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 7301035,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3455638,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 7600,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 118436,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 3719361,4 мың теңге;
2) шығындар - 8519189,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - -8236,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 91901,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 100137,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1209917,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1209917,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 24-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"24. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға 348713,8 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 274960,0 мың теңге сомасында, облыстық бюджет қаражаттары есебінен 73753,8 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 28-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"28. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Қостанай ауданының Надеждин ауылын сумен жабдықтауға 7800,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 30-4-тармағы алып тасталсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 30-10, 30-11, 30-12-тармақтарымен толықтырылсын:

"30-10. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение и монтаж оборудования системы электронной очереди в центрах занятости населения в сумме 3358,0 тысяч тенге.
30-11. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление сумм за счет кредитов из областного бюджета за счет внутренних займов в сумме 824880,0 тысяч тенге.
30-12. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие, на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 140454,0 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель очередной сессии
Костанайского районного маслихата С. Кульбеков
Секретарь Костанайского
районного маслихата Б. Копжасаров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов" акимата
Костанайского района
___________________ З. Кенжегарина
"5" мая 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 5 мая 2017 года № 133
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2016 года № 87
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

"30-10. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен халықты жұмыспен қамту орталықтарында электрондық кезек жүйесінің жабдықтарын сатып алуға және монтаждауға 3358,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
30-11. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде 824880,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен облыстық бюджеттен берілген кредиттер есебінен сомалар түсімі көзделгені ескерілсін.
30-12. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 140454,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5, 6-қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезекті сессиясының төрағасы С. Кульбеков
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Копжасаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ З. Кенжегарина
"5" мамыр 2017 жыл
Мәслихаттың
2017 жылғы 5 мамырдағы
№ 133 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 87 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

2626,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Надеждинского сельского округа Костанайского района"
785,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Озерное Костанайского района"
1156,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Октябрьского сельского округа Костанайского района"
1198,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Половниковского сельского округа Костанайского района"
555,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Садчиковского сельского округа Костанайского района"
1016,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Ульяновского сельского округа Костанайского района"
639,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Шишкинского сельского округа Костанайского района"
790,0

2626,0
"Қостанай ауданының Надеждин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
785,0
"Қостанай ауданының Озерный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1156,0
"Қостанай ауданының Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1198,0
"Қостанай ауданының Половников ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
555,0
"Қостанай ауданының Садчиков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1016,0
"Қостанай ауданының Ульянов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
639,0
"Қостанай ауданының Шишкин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
790,0