О признании утратившим силу решения маслихата от 19 марта 2014 года № 221 "Об утверждении Регламента Мендыкаринского районного маслихата"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 24 августа 2017 года № 134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 сентября 2017 года № 7196
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 19 марта 2014 года № 221 "Об утверждении Регламента Мендыкаринского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4594, опубликовано 24 апреля 2014 года в районной газете "Меңдіқара үні").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь
районного маслихата К. Арыков

Мәслихаттың 2014 жылғы 19 наурыздағы № 221 "Меңдіқара аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2017 жылғы 24 тамыздағы № 134 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 қыркүйекте № 7196 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 19 наурыздағы № 221 "Меңдіқара аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4594 тіркелген, 2014 жылғы 24 сәуірдегі "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң колданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық
мәслихаттың хатшысы Қ. Арықов