О признании утратившим силу решения маслихата от 29 мая 2015 года № 316 "Об установлении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки Мендыкаринского района"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 20 октября 2017 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 ноября 2017 года № 7291
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 29 мая 2015 года № 316 "Об установлении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки Мендыкаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5669, опубликовано 25 июня 2015 года в районной газете "Меңдіқара үні").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
К. Арыков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Мендыкаринского
района"
_________________ А. Кушанов

Мәслихаттың 2015 жылғы 29 мамырдағы № 316 "Меңдіқара ауданы жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2017 жылғы 20 қазандағы № 142 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қарашада № 7291 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 29 мамырдағы № 316 "Меңдіқара ауданы жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5669 тіркелген, 2015 жылғы 25 маусымдағы "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған).
2.Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң колданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
Қ. Арықов
КЕЛІСІЛДІ
"Меңдіқара ауданының жер
қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ Ә. Қошанов