О признании утратившим силу решения маслихата от 10 апреля 2014 года № 211 "Об утверждении Регламента Наурзумского районного маслихата"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 7 апреля 2017 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 апреля 2017 года № 7007
В соответствии со статьей 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 10 апреля 2014 года № 211 "Об утверждении Регламента Наурзумского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4678, опубликовано 14 мая 2014 года в газете "Науырзым тынысы").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Космаганбетов
Секретарь
районного маслихата
Г. Абенова

Мәслихаттың 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 211 "Науырзым аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2017 жылғы 7 сәуірдегі № 85 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 сәуірде № 7007 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 50-бабының 2-тармағына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 211 "Науырзым аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4678 тіркелген, 2014 жылғы 14 мамырдағы "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Қосмаганбетов
Аудандық
мәслихат хатшысы
Г. Әбенова