Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Наурзумском районе на 2017 год
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 13 июня 2017 года № 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 июля 2017 года № 7125. Прекращено действие в связи с истечением срока

2017 жылға арналған Науырзым ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 маусымдағы № 107 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 шілдеде № 7125 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Наурзумского района на 2017 год согласно приложению к настоящему постановлению.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Науырзым ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Даиров
Приложение
к постановлению акимата
от 13 июня 2017 года № 107
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Наурзумского района на 2017 год
Наименование дошкольных организаций
Государственный образовательный заказ (мест), в том числе финансирование
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
За счет местного бюджета (количество детей)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли сад "Балдырган" отдела образования Наурзумского района село Караменды
15

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Даиров
Әкімдіктің
2017 жылғы 13 маусымдағы
№ 107 қаулысына қосымша
2017 жылға арналған Науырзым ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттік бiлiм беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі мекеменің атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы (орын), оның ішінде қаржыландыру
Білім берудің мектепке дейінгі мекемелерінде мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
Жергілікті бюджет есебінен (бала саны)
1
Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Бөбекжай-бақша "Балдырған" мемлекеттік коммунал-дық қазыналық кәсіпорны Қарамеңді ауылы
15

100
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айголек" отдела образования Наурзумского района село Дамды
25
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Нурбобек" отдела образования Наурзумского района село Буревестник
45
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдәурен" отдела образования Наурзумского района село Уленды
25
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад Кызгалдак" акимата Наурзумского района село Шили
25
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования Наурзумского района" село Караменды
55
Продолжение таблицы:
Наименование дошкольных организаций
Финансирование на одного ребенка в месяц, (тенге)
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
За счет местного бюджета (тенге)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли сад "Балдырган" отдела образования Наурзумского района село Караменды
12000
25295
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айголек" отдела образования Наурзумского района село Дамды
30585
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Нурбобек" отдела образования Наурзумского района село Буревестник
30412
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдәурен" отдела образования Наурзумского района село Уленды
29069
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад Кызгалдак" акимата Наурзумского района село Шили
28310
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования Наурзумского района" село Караменды
25938
6281
Продолжение таблицы:
Наименование дошкольных организаций
Размер родительской оплаты в месяц
Ясельные Группы
Дошкольные группы
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли сад "Балдырган" отдела образования Наурзумского района село Караменды
5000
6000
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айголек" отдела образования Наурзумского района село Дамды
4000
4000
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Нурбобек" отдела образования Наурзумского района село Буревестник
5884
7561
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдәурен" отдела образования Наурзумского района село Уленды
4000
4000
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад Кызгалдак" акимата Наурзумского района село Шили
4000
4000
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования Наурзумского района" село Караменды

100
2
Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Айгөлек" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Дәмді ауылы
25
3
Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Нұрбөбек" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Буревестник ауылы
45
4
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Балдәурен" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Өлеңді ауылы
25
5
"Науырзым ауданы әкімдігінің "Қызғалдақ" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммунал-дық қазыналық кәсіпорны Шилі ауылы
25
6
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Балапан" Бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қарамеңді ауылы
55
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі мекеменің атауы
Айына бір балаға қаржыландыру, (теңге)
Білім берудің мектепке дейінгі мекемелерінде мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
Жергілікті бюджет есебінен (теңге)
1
Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Бөбекжай-бақша "Балдырған" мемлекеттік коммунал-дық қазыналық кәсіпорны Қарамеңді ауылы
12000
25295
2
Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Айгөлек" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Дәмді ауылы
30585
3
Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Нұрбөбек" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Буревестник ауылы
30412
4
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Балдәурен" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Өлеңді ауылы
29069
5
"Науырзым ауданы әкімдігінің "Қызғалдақ" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммунал-дық қазыналық кәсіпорны Шилі ауылы
28310
6
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Балапан" Бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қарамеңді ауылы
25938
6281
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі мекеменің атауы
Ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Бөбекжай топтар
Мектепке дейінгі топтар
1
Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Бөбекжай-бақша "Балдырған" мемлекеттік коммунал-дық қазыналық кәсіпорны Қарамеңді ауылы
5000
6000
2
Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Айгөлек" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Дәмді ауылы
4000
4000
3
Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Нұрбөбек" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Буревестник ауылы
5884
7561
4
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Балдәурен" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Өлеңді ауылы
4000
4000
5
"Науырзым ауданы әкімдігінің "Қызғалдақ" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммунал-дық қазыналық кәсіпорны Шилі ауылы
4000
4000
6
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Балапан" Бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қарамеңді ауылы