О внесении изменений в решение маслихата от 20 мая 2013 года № 86 "О единых ставках фиксированного налога по Сарыкольскому району"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 24 февраля 2017 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 марта 2017 года № 6871. Утратило силу решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 16 февраля 2018 года № 142
Сноска. Утратило силу решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 16.02.2018 № 142 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 мая 2013 года № 86 "О единых ставках фиксированного налога по Сарыкольскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4148, опубликовано 4 июля 2013 года в газете "Сарыкөл") следующие изменения:
в заголовке, пункте 1 и в приложении указанного решения на казахском языке слова "ставкалары", "ставкалардың" заменить соответственно словами "мөлшерлемелері", "мөлшерлемелердің", текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь районного маслихата К. Базарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление государственных доходов по
Сарыкольскому району Департамента
государственных доходов по Костанайской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
_____________________ Ж. Бисекеев
"24" февраля 2017 год

Мәслихаттың 2013 жылғы 20 мамырдағы № 86 "Сарыкөл ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 24 ақпандағы № 75 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 наурызда № 6871 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 16 ақпандағы № 142 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 16.02.2018 № 142 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 28 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабы 3-тармағына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 20 мамырдағы № 86 "Сарыкөл ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкалары туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4148 тіркелген, 2013 жылғы 4 шілдеде "Сарыкөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбында, 1-тармағында және қосымшасында қазақ тілінде "ставкалары", "ставкалардың" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелері", "мөлшерлемелердің" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының төрайымы,
аудандық мәслихат хатшысы К. Базарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Сарыкөл ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________________ Ж. Бисекеев
"24 " ақпан 2017 жыл