О бюджете поселка Сарыколь Сарыкольского района на 2018-2020 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 25 декабря 2017 года № 134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 января 2018 года № 7483.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Сарыколь Сарыкольского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 138334,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 50483,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 87 851,0 тысяча тенге;
2) затраты – 138334,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 19.12.2018 № 219 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете поселка Сарыколь на 2018 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 87851,0 тысяча тенге.
3. Учесть, что в бюджете поселка Сарыколь на 2018 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Сарыколь на 2018 год, согласно приложению 4.

Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджетi туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 134 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қаңтарда № 7483 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 138 334,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 50 483,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 87 851,0 мың теңге;
2) шығындар – 138 334,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 19.12.2018 № 219 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған Сарыкөл кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 87851,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2018 жылға арналған Сарыкөл кентінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.
4. 2018 жылға арналған Сарыкөл кенті бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

3500,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
3500,0
Приложение 4
к решению маслихата
от 25 декабря 2017 года № 134
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета поселка Сарыколь на 2018 год
Наименование
Образование
Дошкольное воспитание и обучение

3500,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3500,0
Мәслихаттың
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 134 шешіміне 4-қосымша
2018 жылға арналған Сарыкөл кенті бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту