О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 64 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 18 августа 2017 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 сентября 2017 года № 7197
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 64 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6794, опубликовано 17 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 914 832,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 695 463,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 809,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 765,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 203 795,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3 061 301,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 007 669,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 066 395,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 58 725,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 154 138,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 154 138,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной сессии Б. Уалиев
Секретарь районного маслихата С. Сапабеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
________________ В. Ересько
18 августа 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 августа 2017 года № 120
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2016 года № 64
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы

Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 64 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2017 жылғы 18 тамыздағы № 120 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қыркүйекте № 7197 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 64 "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6794 тіркелген, 2017 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 914 832,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 695 463,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 809,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 7 765,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 203 795,5 мың теңге;
2) шығындар – 3 061 301,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 007 669,8 мың теңге, оның iшiнде: бюджеттiк кредиттер – 1 066 395,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 58 725,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 154 138,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 154 138,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының төрағасы Б. Уәлиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Сапабеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_________________ В. Ересько
18 тамыз 2017 жыл
Мәслихаттың
2017 жылғы 18 тамыздағы
№ 120 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 64 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер