О бюджете Узункольского сельского округа Узункольского района на 2018-2020 годы
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 14 декабря 2017 года № 172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 января 2018 года № 7438.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа Узункольского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 193290,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26505,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 166735,2 тысяч тенге;
2) затраты – 193290,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 28.11.2018 № 240 (решение вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете сельского округа на 2018 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 160775,0 тысяч тенге.
Бюджетные изъятия из бюджета сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
2-1. Учесть, что в бюджете сельского округа на 2018 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из районного бюджета на благоустройство села Узунколь в сумме 5960,2 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 28.11.2018 № 240 (решение вводится в действие с 01.01.2018).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель очередной сессии
Узункольского районного маслихата Ж. Тынынбаева
Секретарь
Узункольского районного маслихата А. Бараншина
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Узункольского сельского округа
________________ К. Нурмагамбетов
"14" декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Узункольского района"
______________ У. Наурузбаева
"14" декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Заведующая сектором бюджетного
отдела государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Узункольского района"
_____________________ Г. Бобрешова
"14" декабря 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 14 декабря 2017 года № 172
Бюджет сельского округа на 2018 год

Ұзынкөл ауданының Ұзынкөл ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 172 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 қаңтарда № 7438 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Ұзынкөл ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 193290,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 26505,0 мың теңге;
салықтық емес түсімі бойынша – 50,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 166735,2 мың теңге;
2) шығындар –193290,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 28.11.2018 № 240 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған ауылдық округінің бюджетіндегі аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 160775,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Аудандық бюджетке ауылдық округінің бюджеттінен бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
2-1. 2018 жылға арналған ауылдық округтің бюджетінде Ұзынкөл ауылын абаттандыруға 5960,2 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімінің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 28.11.2018 № 240 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының
кезекті сессиясының төрайымы Ж. Тынынбаева
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы А. Бараншина
"КЕЛІСІЛДІ"
Ұзынкөл ауылдық округінің әкімі
____________ К. Нурмагамбетов
2017 жылғы "14" желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ұзынкөл ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ У. Наурузбаева
2017 жылғы "14" желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ұзынкөл ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бюджет бөлімі секторының
меңгерушісі
________________________ Г. Бобрешова
2017 жылғы "14" желтоқсан
Мәслихаттың
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 172 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған ауылдық округінің бюджеті