О районном бюджете Федоровского района на 2018 – 2020 годы
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 20 декабря 2017 года № 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 января 2018 года № 7473.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4366276,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 847516,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21324,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13662,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3483774,7 тысяч тенге;
2) затраты – 4432749,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19136,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39683,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20547,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 85608,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 85608,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 21.11.2018 № 284 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 147942,0 тысячи тенге в том числе:
Банновский сельский округ - 31949,0 тысяч тенге;
Пешковский сельский округ - 35500,0 тысяч тенге;
Федоровский сельский округ - 80493,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий из бюджетов сельских округов в районный бюджет.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2018 год в сумме 16990,0 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ аппаратов акима поселка, села, сельского округа на 2018 год, согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Федоровского района на 2018 год, согласно приложению 5.
7. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами, городами районного значения на 2018 год, согласно приложению 6.

Федоров ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 190 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 7473 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Федоров ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4366276,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 847516,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 21324,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 13662,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3483774,7 мың теңге;
2) шығындар – 4432749,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 19136,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 39683,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20547,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 85608,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85608,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 21.11.2018 № 284 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдер 147942,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Баннов ауылдық округі – 31949,0 мың теңге;
Пешков ауылдық округі – 35500,0 мың теңге;
Федоров ауылдық округі – 80493,0 мың теңге.
3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер бюджеттерінен аудандық бюджетіне бюджеттік алып қоюлардың көлемдер көзделмегені ескерілсін.
4. 2018 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 16990,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының 2018 жылға арналған бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Федоров ауданының 2018 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2018 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансфеттердің ауылдар, кенттер, ауылдық округтер, аудандық маңызы бар қалалар арасында бөлінуі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.