О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (X сессия, VI созыв) от 12 декабря 2016 года № 76/10 "Об областном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 31 марта 2017 года № 101/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 апреля 2017 года № 5446
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (X сессия, VI созыв) от 12 декабря 2016 года № 76/10 "Об областном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5298, опубликованное в газете "Регион.КZ" от 30 декабря 2016 года № 52) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "131855413" заменить цифрами "139928250";
цифры "28103878" заменить цифрами "28257144";
цифры "1194936" заменить цифрами "2044426";
цифры "1000" заменить цифрами "51000";
цифры "102555599" заменить цифрами "109575680";
в подпункте 2) цифры "131007693" заменить цифрами "139403357";
в подпункте 3):
цифры "670165" заменить цифрами "1210344";
цифры "3209749" заменить цифрами "3806265";
цифры "2539584" заменить цифрами "2595921";
в подпункте 5) цифры "-228705" заменить цифрами "-1091711";
в подпункте 6) цифры "228705" заменить цифрами "1091711";
в пункте 2:
в подпункте 2):
абзац второй изложить в следующей редакции:
"Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Качирскому, Лебяжинскому, Майскому, Павлодарскому, Успенскому, Щербактинскому районам, городу Аксу - 100 процентов, городу Павлодару - 54 процента, городу Экибастузу - 50 процентов;";
в подпункте 3):
абзац второй изложить в следующей редакции:
"Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Качирскому, Лебяжинскому, Майскому, Павлодарскому, Успенскому, Щербактинскому районам, городу Аксу - 100 процентов, городу Павлодару - 54 процента, городу Экибастузу - 50 процентов.";
в пункте 3:
подпункте 1):
абзац второй изложить в следующей редакции:
"из города Павлодара - 46 процентов, города Экибастуза - 50 процентов;";
подпункте 2):
абзац второй изложить в следующей редакции:
"из города Павлодара - 46 процентов, города Экибастуза - 50 процентов.";
в пункте 7:
абзац второй изложить в новой редакции:
"86847 тысяч тенге - на проведение капитального ремонта административных зданий;";

Облыстық мәслихаттың (VІ сайланған Х сессиясы) 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 76/10 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2017 жылғы 31 наурыздағы № 101/12 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 сәуірде № 5446 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының (VІ сайланған Х сессиясы) 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 76/10 шешіміне (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5298 болып тіркелген, "Регион.КZ" газетінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 52 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"131855413" сандары "139928250" сандарымен ауыстырылсын;
"28103878" сандары "28257144" сандарымен ауыстырылсын;
"1194936" сандары "2044426" сандарымен ауыстырылсын;
"1000" сандары "51000" сандарымен ауыстырылсын;
"102555599" сандары "109575680" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "131007693" сандары "139403357" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"670165" сандары "1210344" сандарымен ауыстырылсын;
"3209749" сандары "3806265" сандарымен ауыстырылсын;
"2539584" сандары "2595921" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-228705" сандары "-1091711" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "228705" сандары "1091711" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
2) тармақшада:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Качир, Лебяжі, Май, Павлодар, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу қаласына - 100 пайыз, Павлодар қаласына - 54 пайыз, Екібастұз қаласына - 50 пайыз;";
3) тармақшада:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Качир, Лебяжі, Май, Павлодар, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу қаласына - 100 пайыз, Павлодар қаласына - 54 пайыз, Екібастұз қаласына - 50 пайыз.";
3-тармақта:
1) тармақшада:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Павлодар қаласынан - 46 пайыз, Екібастұз қаласынан - 50 пайыз;";
2) тармақшада:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Павлодар қаласынан - 46 пайыз, Екібастұз қаласынан - 50 пайыз.";
7-тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"86847 мың теңге - әкімшілік ғимараттарға күрделі жөндеу жүргізуге;";

цифры "3432369" заменить цифрами "3491889";
цифры "1783654" заменить цифрами "2065396";
цифры "657198" заменить цифрами "813416";
цифры "2724698" заменить цифрами "2874202";
цифры "20000" заменить цифрами "35400";
цифры "213272" заменить цифрами "333123";
дополнить абзацами следующего содержания:
"40309 тысяч тенге - на капитальный ремонт систем теплоснабжения;
32387 тысяч тенге - на расширение дополнительного образования для детей и юношества по спорту;
150000 тысяч тенге - на обустройство футбольных полей.";
в пункте 8:
цифры "118472" заменить цифрами "433198";
цифры "151807" заменить цифрами "420579";
цифры "230436" заменить цифрами "224436";
цифры "1668769" заменить цифрами "1473223";
цифры "565309" заменить цифрами "995739";
цифры "364998" заменить цифрами "501337";
цифры "150502" заменить цифрами "410842";
цифры "3237574" заменить цифрами "2621700";
цифры "857009" заменить цифрами "904419";
цифры "951515" заменить цифрами "1072883";
дополнить абзацами следующего содержания:
"462900 тысяч тенге - на строительство и реконструкцию объектов дополнительного образования;
30000 тысяч тенге - на реконструкцию гидромелиоративных систем;
76540 тысяч тенге - на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года.";
в пункте 9:
цифры "344657" заменить цифрами "309154";
дополнить абзацем следующего содержания:
"26186 тысяч тенге - на изъятие земельных участков для государственных нужд.";
пункт 10 дополнить абзацем следующего содержания:
"1562500 тысяч тенге - на строительство жилья коммунального жилищного фонда.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.

"3432369" сандары "3491889" сандарымен ауыстырылсын;
"1783654" сандары "2065396" сандарымен ауыстырылсын;
"657198" сандары "813416" сандарымен ауыстырылсын;
"2724698" сандары "2874202" сандарымен ауыстырылсын;
"20000" сандары "35400" сандарымен ауыстырылсын;
"213272" сандары "333123" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"40309 мың теңге - жылумен жабдықтау жүйелерін күрделі жөндеуге;
32387 мың теңге - балалар мен жасөспірімдер үшін спорттан қосымша білім беруді кеңейтуге;
150000 мың теңге - футбол алаңдарын жайғастыруға.";
8-тармақта:
"118472" сандары "433198" сандарымен ауыстырылсын;
"151807" сандары "420579" сандарымен ауыстырылсын;
"230436" сандары "224436" сандарымен ауыстырылсын;
"1668769" сандары "1473223" сандарымен ауыстырылсын;
"565309" сандары "995739" сандарымен ауыстырылсын;
"364998" сандары "501337" сандарымен ауыстырылсын;
"150502" сандары "410842" сандарымен ауыстырылсын;
"3237574" сандары "2621700" сандарымен ауыстырылсын;
"857009" сандары "904419" сандарымен ауыстырылсын;
"951515" сандары "1072883" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"462900 мың теңге - қосымша білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
30000 мың теңге - гидромелиорация жүйелерін реконструкциялауға;
76540 мың теңге - Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейін бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға.";
9-тармақта:
"344657" сандары "309154" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"26186 мың теңге - жер телімдерін мемлекеттік мұқтаждықтар үшін алып қоюға.";
10-тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"1562500 мың теңге - коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

484 560
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
117 698
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7 005
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
18 532
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
5 240
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 196 216
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
32 234
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
32 234
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 316 650
1
Социальное обеспечение
2 974 305
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 793 364
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
557 078
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
109 305
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
836 296
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
115 392
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
131 318
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
43 975
261
Управление образования области
1 077 642
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 038 431
037
Социальная реабилитация
39 211
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
103 299
014
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
103 299
2
Социальная помощь

484 560
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
117 698
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7 005
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
18 532
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
5 240
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 196 216
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
32 234
083
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
32 234
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 316 650
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 974 305
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 793 364
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
557 078
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
109 305
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
836 296
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
115 392
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
131 318
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
43 975
261
Облыстың білім басқармасы
1 077 642
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 038 431
037
Әлеуметтік сауықтандыру
39 211
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
103 299
014
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
103 299
2
Әлеуметтiк көмек

250 091
256
Управление координации занятости и социальных программ области
250 091
003
Социальная поддержка инвалидов
250 091
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 092 254
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 029 310
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
106 393
007
Капитальные расходы государственного органа
3 519
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
304
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
9 344
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
11 630
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
7 140
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 122 570
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
7 467
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
433 737
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
36 154
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
150 096
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
117 255
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
23 701
297
Управление труда области
62 944
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
60 940
003
Капитальные расходы государственного органа
2 004
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
22 226 690
1
Жилищное хозяйство
7 469 758
251
Управление здравоохранения области
26 186
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд

250 091
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
250 091
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
250 091
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 092 254
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 029 310
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
106 393
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 519
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
304
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 344
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
11 630
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
7 140
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 122 570
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
7 467
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
433 737
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
36 154
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
150 096
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
117 255
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
23 701
297
Облыстың еңбек басқармасы
62 944
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
60 940
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 004
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
22 226 690
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 469 758
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
26 186
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

26 186
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 443 572
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 035 723
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 060 783
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
347 066
2
Коммунальное хозяйство
14 154 622
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 997 442
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
71 403
005
Капитальные расходы государственного органа
7 813
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
399 339
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
142 526
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 925 511
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
450 850
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
10 157 180
018
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
101 998
025
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
56 211
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
9 998 971
3
Благоустройство населенных пунктов
602 310
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
602 310
041
Проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

26 186
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 443 572
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 035 723
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 060 783
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
347 066
2
Коммуналдық шаруашылық
14 154 622
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 997 442
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 403
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 813
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
399 339
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
142 526
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
2 925 511
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
450 850
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
10 157 180
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
101 998
025
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
56 211
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
9 998 971
3
Елді-мекендерді көркейту
602 310
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
602 310
041
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)

29 738
003
Капитальные расходы государственного органа
2 147
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
195 084
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17 481
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
3 256 496
1
Топливо и энергетика
3 256 496
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 866 356
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
2 866 356
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
47 410
031
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
47 410
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
342 730
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
342 730
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
13 538 066
1
Сельское хозяйство
12 211 548
255
Управление сельского хозяйства области
12 063 793
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
104 285
002
Поддержка семеноводства
200 000
003
Капитальные расходы государственного органа
3 632
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
150 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 200 000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
21 000
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
840 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
29 502
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
3 192
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
450 000
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
16 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях

29 738
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 147
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
195 084
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
17 481
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
3 256 496
1
Отын және энергетика
3 256 496
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 866 356
011
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 866 356
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
47 410
031
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
47 410
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
342 730
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
342 730
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
13 538 066
1
Ауыл шаруашылығы
12 211 548
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
12 063 793
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 285
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
200 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 632
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
150 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 200 000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
21 000
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
840 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
29 502
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
3 192
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
450 000
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
16 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу

5 120 205
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 611 219
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
262 394
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
2 624
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
590 171
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
376 905
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
1 180
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
71 033
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
10 451
719
Управление ветеринарии области
147 755
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
48 219
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 545
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
18 454
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
77 537
3
Лесное хозяйство
289 453
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
289 453
008
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
289 453
5
Охрана окружающей среды
933 055
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
933 055
017
Мероприятия по охране окружающей среды
90 219
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
842 836
6
Земельные отношения
104 010
251
Управление земельных отношений области
52 764
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
50 997
010
Капитальные расходы государственного органа
1 767
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
51 246
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель

5 120 205
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 611 219
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
262 394
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 624
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
590 171
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
376 905
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
1 180
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
71 033
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
10 451
719
Облыстың ветеринария басқармасы
147 755
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 219
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 545
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
18 454
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
77 537
3
Орман шаруашылығы
289 453
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
289 453
008
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсіру
289 453
5
Қоршаған ортаны қорғау
933 055
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
933 055
017
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
90 219
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
842 836
6
Жер қатынастары
104 010
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
52 764
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 997
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 767
725
Облыстың жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
51 246
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

586 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
33 581
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
33 581
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
76 540
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
76 540
280
Управление индустриально-инновационного развития области
177 983
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
79 336
003
Капитальные расходы государственного органа
3 453
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
95 194
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
297 433
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
297 433
14
Обслуживание долга
5 196
1
Обслуживание долга
5 196
257
Управление финансов области
5 196
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
3 027
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
2 169
15
Трансферты
27 407 134
1
Трансферты
27 407 134
257
Управление финансов области
27 407 134
007
Субвенции
26 144 074
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
876 972
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
8 708
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
181 104
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
196 276
3. Чистое бюджетное кредитование
1 210 344
Бюджетные кредиты
3 806 265
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
359 976
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
359 976
701
Управление предпринимательства, торговли и туризма области
359 976
013
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

586 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
33 581
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
33 581
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
76 540
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
76 540
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
177 983
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 336
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 453
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
95 194
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
297 433
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
297 433
14
Борышқа қызмет көрсету
5 196
1
Борышқа қызмет көрсету
5 196
257
Облыстың қаржы басқармасы
5 196
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
3 027
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2 169
15
Трансферттер
27 407 134
1
Трансферттер
27 407 134
257
Облыстың қаржы басқармасы
27 407 134
007
Субвенциялар
26 144 074
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
876 972
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
8 708
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерды қайтару
181 104
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
196 276
3. Таза бюджеттік кредиттеу
1 210 344
Бюджеттiк кредиттер
3 806 265
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
359 976
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
359 976
701
Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы
359 976
013
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру