О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 95/15 "О бюджете города Павлодара на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 6 марта 2017 года № 121/17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 марта 2017 года № 5411
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 95/15 "О бюджете города Павлодара на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5334, опубликовано 21 января 2017 года в газете "Сарыарка Самалы" № 7 и 21 января 2017 года в газете "Звезда Прииртышья" № 7) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "53 954 564" заменить цифрами "54 164 356";
цифры "45 271 975" заменить цифрами "45 481 767";
в подпункте 2) цифры "53 441 555" заменить цифрами "54 797 543";
в подпункте 5) цифры "506 202" заменить цифрами "-639 994";
в подпункте 6) цифры "-506 202" заменить цифрами "639 994";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Павлодар қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 95/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 6 наурыздағы № 121/17 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 наурызда № 5411 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 95/15 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5334 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтардағы № 7 "Сарыарқа Самалы" газетінде және 2017 жылғы 21 қаңтардағы № 7 "Звезда Прииртышья" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"53 954 564" сандары "54 164 356" сандарымен ауыстырылсын;
"45 271 975" сандары "45 481 767" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "53 441 555" сандары "54 797 543" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "506 202" сандары "-639 994" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "-506 202" сандары "639 994" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.