О признании утратившим силу решения акима города Павлодара от 9 декабря 2016 года № 15 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима города Павлодара Павлодарской области от 8 августа 2017 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 августа 2017 года № 5604
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Павлодара РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Павлодара от 9 декабря 2016 года № 15 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5337, опубликованное 14 января 2017 года в газетах "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа самалы").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Скакова Т. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Н. Ашимбетов

Павлодар қаласы әкімінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "Жергілікті деңгейде техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 15 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2017 жылғы 8 тамыздағы № 8 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 тамызда № 5604 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қаласы әкімінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "Жергілікті деңгейде техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 15 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5337 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 қаңтардағы "Звезда Прииртышья" және "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің аппарат басшысы Т. Қ. Сқақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Н. Әшімбетов