О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 95/15 "О бюджете города Павлодара на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 17 октября 2017 года № 202/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 ноября 2017 года № 5666
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 95/15 "О бюджете города Павлодара на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5334, опубликованное 21 января 2017 года в газетах "Сарыарқа Самалы", "Звезда Прииртышья") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "59 675 855" заменить цифрами "59 957 198";
цифры "47 161 520" заменить цифрами "47 441 844";
цифры "957 722" заменить цифрами "1 472 794";
цифры "11 289 984" заменить цифрами "10 775 931";
в подпункте 2) цифры "60 715 286" заменить цифрами "62 196 629";
в подпункте 5) цифры "- 1 042 875" заменить цифрами "- 2 242 875";
в подпункте 6) цифры "1 042 875" заменить цифрами "2 242 875";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.

Павлодар қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 95/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 қазандағы № 202/26 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 02 қарашада № 5666 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 95/15 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5334 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтарда "Сарыарқа Самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"59 675 855" сандары "59 957 198" сандарымен ауыстырылсын;
"47 161 520" сандары "47 441 844" сандарымен ауыстырылсын;
"957 722" сандары "1 472 794" сандарымен ауыстырылсын;
"11 289 984" сандары "10 775 931" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "60 715 286" сандары "62 196 629" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "- 1 042 875" сандары "- 2 242 875" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "1 042 875" сандары "2 242 875" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.