О внесении изменений в решение акима города Аксу от 4 февраля 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории города Аксу по проведению выборов Президента Республики Казахстан, депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов, членов иных органов местного самоуправления"
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 6 февраля 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 февраля 2017 года № 5384
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города Аксу РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Аксу от 4 февраля 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории города Аксу по проведению выборов Президента Республики Казахстан, депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов, членов иных органов местного самоуправления" (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3718, опубликованное 5 марта 2014 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый путь") следующие изменения:
по всему тексту приложения к указанному решению:
слово "Царева" заменить словами "Бауыржана Момышұлы", слово "Энтузиастов" заменить словами "Маншук Маметовой", слово "Заводская" заменить словами "Николая Бердникова", слово "Кооперативная" заменить словами "Ивана Суптеля", слово "Советов" заменить словами "Алии Молдагуловой", слово "Молодежная" заменить словами "Хиуаз Доспановой".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Аксу.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Дюсимбинов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Аксуской
городской территориальной
избирательной комиссии С. Жакипов
6 февраля 2017 года

Ақсу қаласы әкімінің 2014 жылғы 4 ақпандағы "Ақсу қаласының аумағында Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісі және мәслихаттары депутаттарының, жергілікті өзін-өзі басқарудың өзге де органдары мүшелерінің сайлауларын өткізу бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 ақпанда № 5384 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 3-тармағына сәйкес Ақсу қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы әкімінің 2014 жылғы 4 ақпандағы "Ақсу қаласының аумағында Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісі және мәслихаттары депутаттарының, жергілікті өзін-өзі басқарудың өзге де органдары мүшелерінің сайлауларын өткізу бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3718 болып тіркелді, 2014 жылғы 5 наурызда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы барлық мәтін бойынша:
"Царев" деген сөзі "Бауыржан Момышұлы" деген сөздеріне ауыстырылсын, "Энтузиастов" деген сөзі "Мәншүк Мәметова" деген сөздеріне ауыстырылсын, "Заводская" деген сөзі "Николай Бердников" деген сөздеріне ауыстырылсын, "Кооперативная" деген сөзі "Иван Суптель" деген сөздеріне ауыстырылсын, "Советов" деген сөзі "Әлия Молдағұлова" деген сөздеріне ауыстырылсын, "Молодежная" деген сөзі "Хиуаз Доспанова" деген сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Дүйсимбинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақсу қалалық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы С. Жақыпов
2017 жылғы 6 ақпан