О признании утратившими силу некоторых решений Аксуского городского маслихата
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 15 марта 2017 года № 97/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 марта 2017 года № 5429
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Аксуского городского маслихата согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике и бюджету городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии З. Хайргельдин
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата
(XI сессия, VI cозыв)
от 15 марта 2017 года № 97/11
Перечень
утративших силу некоторых решений
Аксуского городского маслихата
1. Решение Аксуского городского маслихата (LII сессия, V созыв) от 22 декабря 2015 года № 395/52 "О бюджете города Аксу на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4874, опубликованное 8 января 2016 года в газетах "Аксу жолы", "Новый Путь");
2. Решение Аксуского городского маслихата от 18 января 2016 года № 419/53 "О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (LII сессия, V созыв) от 22 декабря 2015 года № 395/52 "О бюджете города Аксу на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4916, опубликованное 12 февраля 2016 года в газетах "Аксу жолы", "Новый Путь");
3. Решение Аксуского городского маслихата от 14 апреля 2016 года № 11/2 "О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (LІІ сессия, V созыв) от 22 декабря 2015 года № 395/52 "О бюджете города Аксу на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5104, опубликованное 13 мая 2016 года в газетах "Аксу жолы", "Новый Путь");
4. Решение Аксуского городского маслихата от 13 мая 2016 года № 25/4 "О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (LІІ сессия, V созыв) от 22 декабря 2015 года № 395/52 "О бюджете города Аксу на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5127, опубликованное 3 июня 2016 года в газетах "Аксу жолы", "Новый Путь");

Ақсу қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 97/11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 наурызда № 5429 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Ақсу қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы З. Хайыргельдин
Қалалық мәслихат хатшысы М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(VI шақырылған, XI сессиясы)
2017 жылғы 15 наурыздағы
№ 97/11 шешіміне
қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының күші
жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 395/52 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4874 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған);
2. Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы "Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 395/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 419/53 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4916 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 ақпанда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған);
3. Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі "Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 395/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 11/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5104 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 мамырда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған);
4. Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 13 мамырдағы "Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 395/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 25/4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5127 болып тіркелген, 2016 жылғы 3 маусымда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған);

5. Решение Аксуского городского маслихата от 8 июля 2016 года № 37/5 "О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (LІІ сессия, V созыв) от 22 декабря 2015 года № 395/52 "О бюджете города Аксу на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5185, опубликованное 29 июля 2016 года в газетах "Аксу жолы", "Новый Путь");
6. Решение Аксуского городского маслихата от 10 августа 2016 года № 46/6 "О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (LІІ сессия, V созыв) от 22 декабря 2015 года № 395/52 "О бюджете города Аксу на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5228, опубликованное 9 сентября 2016 года в газетах "Аксу жолы", "Новый Путь");
7. Решение Аксуского городского маслихата от 14 ноября 2016 года № 57/8 "О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (LІІ сессия, V созыв) от 22 декабря 2015 года № 395/52 "О бюджете города Аксу на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5275, опубликованное 30 ноября 2016 года в газетах "Аксу жолы", "Новый Путь");
8. Решение Аксуского городского маслихата от 13 декабря 2016 года № 68/9 "О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (LІІ сессия, V созыв) от 22 декабря 2015 года № 395/52 "О бюджете города Аксу на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5301, опубликованное 23 декабря 2016 года в газетах "Аксу жолы", "Новый Путь").

5. Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 8 шілдедегі "Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 395/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 37/5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5185 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 шілдеде "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған);
6. Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 10 тамыздағы "Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 395/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 46/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5228 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 қыркүйекте "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған);
7. Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 қарашадағы "Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 395/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 57/8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5275 болып тіркелген, 2016 жылғы 30 қарашада "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған);
8. Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 13 желтоқсандағы "Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 395/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 68/9 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5301 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 желтоқсанда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған).