О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 71/10 "О бюджете города Аксу на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 7 июня 2017 года № 112/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 июня 2017 года № 5533
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 71/10 "О бюджете города Аксу на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5340, опубликованное 20 января 2017 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый Путь") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13720444" заменить цифрами "14896163";
цифры "7298329" заменить цифрами "8474048";
в подпункте 2) цифры "14221300" заменить цифрами "15406270";
в подпункте 3):
цифры "434777" заменить цифрами "434778";
цифры "454607" заменить цифрами "454608";
в подпункте 4):
цифры "23398" заменить цифрами "14146";
цифры "23398" заменить цифрами "14146";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии К. Алипов
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата (XIV
внеочередная сессия VI созыв)
от 7 июня 2017 года № 112/14
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата (X сессия
VI созыв) от 26 декабря
2016 года № 71/10
Бюджет города Аксу на 2017 год
(с внесенными изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 71/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 7 маусымдағы № 112/14 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 маусымда № 5533 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 71/10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5340 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"13720444" деген сандар "14896163" деген сандармен ауыстырылсын;
"7298329" деген сандар "8474048" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "14221300" деген сандар "15406270" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"434777" деген сандар "434778" деген сандармен ауыстырылсын;
"454607" деген сандар "454608" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"23398" деген сандар "14146" деген сандармен ауыстырылсын;
"23398" деген сандар "14146" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Қ. Әліпов
Қалалық мәслихаттың хатшысы М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(VI сайланған XIV кезектен тыс
сессиясы) 2017 жылғы 7
маусымдағы № 112/14 шешіміне
қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының
(VI сайланған X сессиясы) 2016
жылғы 26 желтоқсандағы
№ 71/10 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті
(енгізілген өзгерістерімен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5