О признании утратившим силу постановления акимата города Аксу от 13 декабря 2016 года № 1007/11 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в городе Аксу на 2017 год"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 16 августа 2017 года № 523/18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 августа 2017 года № 5602
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Аксу от 13 декабря 2016 года № 1007/11 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в городе Аксу на 2017 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5326, опубликованное 20 января 2017 года в газетах "Ақсу жолы" и "Новый путь").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аксу Ильину Т.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Дюсимбинов

Ақсу қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 желтоқсандағы "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін Ақсу қаласында 2017 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 1007/11 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 16 тамыздағы № 523/18 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 тамызда № 5602 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 желтоқсандағы "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін Ақсу қаласында 2017 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 1007/11 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5326 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда "Ақсу жолы" және "Новый путь" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің орынбасары Т.В. Ильинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкімі Н. Дюсимбинов