О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 5 октября 2017 года № 623/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 октября 2017 года № 5652
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Аксу:
1) постановление акимата города Аксу от 13 февраля 2017 года № 69/1 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в городе Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5389, опубликованное 3 марта 2017 года в газетах "Ақсу жолы" и "Новый путь");
2) постановление акимата города Аксу от 15 мая 2017 года № 294/8 "О внесении изменения в постановление акимата города Аксу от 13 февраля 2017 года № 69/1 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в городе Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5522, опубликованное 9 июня 2017 года в газетах "Ақсу жолы" и "Новый путь").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аксу Ильину Т.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Н. Дюсимбинов

Ақсу қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшi жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 5 қазандағы № 623/23 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қазанда № 5652 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының:
1) Ақсу қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 13 ақпандағы "Ақсу қаласында 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 69/1 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5389 болып тіркелген, 2017 жылғы 3 наурызда "Ақсу жолы" және "Новый путь" газеттерінде жарияланған);
2) Ақсу қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 15 мамырдағы "Ақсу қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 13 ақпандағы "Ақсу қаласында 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 69/1 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 294/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5522 болып тіркелген, 2017 жылғы 9 маусымда "Ақсу жолы" және "Новый путь" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің орынбасары Т.В. Ильинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақсу қаласының әкімі Н. Дюсимбинов