О признании утратившим силу постановления акимата города Аксу от 20 октября 2014 года № 912/7 "Об утверждении регламента акимата города Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 20 октября 2017 года № 663/25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 октября 2017 года № 5657
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Аксу от 20 октября 2014 года № 912/7 "Об утверждении регламента акимата города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4144, опубликованное 13 ноября 2014 года в газетах "Ақсу жолы" и "Новый путь").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Аксу Абуову Г.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Н. Дюсимбинов

Ақсу қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қазандағы "Ақсу қаласы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" № 912/7 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 20 қазандағы № 663/25 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қазанда № 5657 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қазандағы "Ақсу қаласы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" № 912/7 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4144 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 қарашада "Ақсу жолы" және "Новый путь" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімі аппаратының басшысы Г.К. Абуоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақсу қаласының әкімі Н. Дюсимбинов